Na ostrzu noża – filmowa recenzja

9788379641475Na dzień dobry świetna wiadomość dla wszystkich miłośników fantasy. Na ostrzu noża powieść, której autorem jest Miroslav Zamboch, doczekała się wznowienia. Tak jest! Jeśli więc jeszcze do tej pory zastanawialiście się, czym zająć czytelnicze umysły w grudniu, problem rozwiązany. Oczywiście książkę polecamy również osobom, które dopiero zaczynają przygodę z fantastyką lub po prostu poszukują ciekawej powieści.

Na ostrzu noża – recenzja

Nasz kolega, Paweł, jak zawsze staje na wysokości zadania. Dzięki temu mamy przyjemność przedstawić wam ciekawą recenzję owej książki. A ponieważ TanioKsiążkowa ekipa ma na koncie mnóstwo nieprzespanych nocy i jeszcze więcej przeczytanych książek, gwarantujemy, że opinia Pawła przypadnie wam do gustu. Jeśli wciąż się wahacie, czy warto sięgnąć po tę powieść, ten filmik rozwieje wszelkie wątpliwości. Zaś jeśli jesteście pewni, że książka zasili szeregi waszej domowej biblioteczki, to owa recenzja umili wam poranną lub popołudniową kawę. Dlatego już dłużej nie zwlekamy i przedstawiamy filmik:

Warto wspomnieć, że Na ostrzu noża to pierwsza część z serii pt. Cykl o Koniaszu, na który składają się jeszcze: Krawędź żelaza oraz Wilk samotnik. Każda z tych książek, łącznie z pierwszą, podzielona jest na dwa tomy. Co oznacza, że czytelnik na półce będzie miał razem aż sześć okładek z nazwiskiem Zambocha. A to z kolei zapewni wam mnóstwo godzin nieprzerwanej rozrywki, podczas której będziecie towarzyszyć bohaterowi w porywających przygodach. Nie od dziś wiadomo, że długie serie są najbardziej pożądane wśród fanów fantasy. Są najbardziej wydajne i sprawiają, że przez długi czas nie trzeba się martwić o to, co przeczytać po skończonym tomie.

Książkę Na ostrzu noża znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także