Muzyka moich ulic. Lizbona – Marcin Kydryński

Muzyka moich ulic. Lizbona to wznowienie książki polskiego dziennikarza muzycznego, Marcina Kydryńskiego, która w sprzedaży pojawi się 12 kwietnia 2017 roku. Tym, którzy jeszcze o tym nie wiedzą, przypominamy, że jest on również autorem tekstów, kompozytorem i producentem. A wszystko to łączy ze sobą w niesamowitej pasji do podróży i fotografii. To właśnie dzięki takiemu zestawieniu czytelnicy mają szansę zapoznać się z barwnym reportażem prezentującym fantastyczne oblicze Lizbony.

Muzyka moich ulic. Lizbona – nie tylko dla turystów

Najnowsza książka Kydryńskiego to pozycja, która przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom podróży. Jeśli muzyka wypełnia wasze życie w takim stopniu jak książki lub chociaż połowicznie to świetnie trafiliście. Ponadto każdy, kto uwielbia odkrywać nowe miejsca, kultury i ceni dobrą oraz estetyczną fotografię znajdzie tu coś dla siebie. To kompozycja składająca się z wielu harmonijnie dobranych elementów, która zapewni wam sporo rozrywki.

Od czasu, kiedy autor napisał tę książkę, minęło pięć lat. Jak zaznacza, w tym czasie bardzo dużo zmieniło się nie tylko na świecie, ale i w Lizbonie, a także w nim samym. Teraz znacznie częściej słyszy język polski, obecny nie tylko na mijanych ulicach, ale także w muzyce. Dlatego bardzo chętnie jeszcze raz zabiera on czytelników w podróż po starych dzielnicach miasta, znajdującego się na krawędzi Europy. Wszystko po to, by znów móc posłuchać jego melodii i rozmów.

A co nowego? Kydryński usunął sporo fragmentów z pierwszej wersji. Jednak w zamian za to bardzo dużo również dopisał. Dodał także wiele nowych, niepublikowanych wcześniej fotografii. Ponadto umieścił osobliwe posłowie, które jest portretem współczesnej Lizbony. I przy którym, jak dodaje, liczy na poczucie humoru czytelników.

Książkę Muzyka moich ulic. Lizbona znajdziecie tutaj. Przypominamy, że dostępna będzie od 12 kwietnia 2017 roku.

Przeczytaj także