Moja lewa joga – zapowiedź nowej książki Pauliny Młynarskiej

Chcielibyście zacząć przygodę z jogą, ale jesteście nieco onieśmieleni tematem? Joga kojarzy się Wam z uduchowionymi, niemal płynącymi nad ziemią ludźmi, którzy zakresami swoich ruchów udowadniają, że prawa fizyki nie dotyczą wszystkich w takim samym stopniu? Myślicie, że to nie dla Was, ale jednak korci Was, żeby spróbować? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedzieliście „tak”, to książka Pauliny Młynarskiej pod tytułem Moja lewa joga to dobra propozycja dla Was!

Paulina Młynarska Moja lewa joga

Moja lewa joga, czyli nowa książka Pauliny Młynarskiej

W swojej najnowszej książce Paulina Młynarska opisuje doświadczenia, które zdobyła na ścieżce jogi. Opowiada o tym, w jaki sposób regularna praktyka wpłynęła na jej przeżywanie emocji.

Autorka zamieszcza wskazówki na temat tego, jak rozpoznać i nie naciąć się na jogicznych szarlatanów. Pisze o jodze z dystansem, humorem i nutką ironii. Moja lewa joga to również opowieść o czasie pandemii, w którym umiejętność radzenia sobie ze zmianami okazała się dla niej jeszcze ważniejsza niż zazwyczaj.

Ja pokochałam jogę za jej otwartość. Za to, że jest spójnym systemem poznawania i doskonalenia siebie. Za to, że daje narzędzia, by radzić sobie z nieuniknionym w życiu cierpieniem, by rozpoznawać swoją wewnętrzną prawdę. Za to, że uczy, jak znajdować oparcie w sobie, jak nie rozmieniać swej wewnętrznej spójności i wolności na błyskotki, na które łase jest ludzkie ego. Jak to ego trzymać w ryzach i pogonić do pracy na rzecz tego, co w życiu wartościowe. I jak te wartościowe rzeczy rozpoznać oraz kultywować.

Paulina Młynarska, fragment opisu książki od wydawcy

Moja lewa joga – kiedy premiera książki?

Premiera książki pod tytułem Moja lewa joga jest zaplanowana na 14 września 2021 roku.

Publikacja ukaże się nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-Ka.

Już teraz książkę możecie zamówić przedpremierowo W TYM MIEJSCU.

***

Zobacz także:

Przeczytaj także