Mój piękny syn – film na podstawie książki!

Mój piękny syn - kup na TaniaKsiazka.plMój piękny syn to pierwsza część dwutomowej historii, stworzonej przez Davida Sheffa i Nica Sheffa, która zachwyca czytelników na całym świecie. Wydanie z okładką filmową pojawi się na polskim rynku już 16 stycznia 2019 roku. Natomiast film w kinach, oparty na dwóch wspomnianych częściach, będzie miał premierę 4 stycznia 2019 roku. W rolach głównych wystąpią Steve Carell i Timothée Chalamet. Obaj stworzyli wielkie, poruszające kreacje, docenione już przez amerykańskich recenzentów i widzów. Timothée Chalamet zdobył nominację do Złotego Globu za najlepszą rolę drugoplanową i jest również pewnym kandydatem do kolejnej oscarowej nominacji.

Mój piękny syn i Na głodzie. Moja historia walki z nałogiem – kilka słów o fabule

Pierwsza tak szczera historia buntu dorastającego chłopaka, opowiedziana przez ojca. Ojca, który za wszelką cenę próbuje walczyć z uzależnieniem syna. To także porywająca i rozdzierająca serce opowieść o miłości rodzica do dziecka. Studium zdobywania życiowej mądrości. Przejmujące świadectwo ojca, który zadaje sobie pytanie, co zrobił (albo czego nie zrobił), że jego wspaniałe, zdolne i wrażliwe dziecko zaczęło się buntować, popełniać błędy i pogrążać w uzależnieniu.

Natomiast część druga pt. Na głodzie. Moja historia walki z nałogiem to opowieść pełna nadziei o wyzwalaniu się z nałogu. Świadectwo Nica to Na głodzie - kup na TaniaKsiazka.plprzejmujący, surowy zapis walki z nałogiem. To portret chłopaka, który otarł się o śmierć, ale nigdy nie stracił nadziei. Książka ma formę pamiętnika, w którym Nic szczegółowo, bez znieczulenia opisuje swoje zmagania z uzależnieniem. I drogę do wyzwolenia się z nałogu. Wspomina dzieciństwo i pierwszy raz, kiedy pił alkohol. Potem sięga po narkotyki, by wkrótce uzależnić się od metamfetaminy. Ostrym i przejmującym głosem Nic Sheff dzieli się z czytelnikami prawdziwą historią swojego upadku, mentalnego i fizycznego.

Książkę pt. Mój piękny syn znajdziecie tutaj.

Książkę pt. Na głodzie. Moja historia walki z nałogiem znajdziecie tutaj.

Gorąco polecamy! Koniecznie zapoznajcie się ze źródłem inspiracji filmowców, zanim wybierzecie się do kina.

Przeczytaj także