Mimo twoich kłamstw najnowsza powieść Agaty Przybyłek

1 września niektórzy podążyli za pierwszym dzwonkiem, a inni po nowe książki! Tego dnia w księgarniach bowiem pojawiło się wiele premierowych tytułów, na które warto zwrócić uwagę. Jednym z nich jest Mimo twoich kłamstw autorstwa polskiej autorki kobiecych powieści obyczajowych, komedii romantycznych oraz dramatów psychologicznych – Agaty Przybyłek. Publikacja ta jest drugą częścią serii W tajemnicy, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona. Znasz pierwszy tom pt. Od pierwszych słów? Nie sądzę zatem, że muszę Cię długo namawiać do przeczytania kolejnego.

Mimo twoich kłamst Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Mimo twoich kłamstw – nowa książka Agaty Przybyłek

Czy kobieca intuicja naprawdę jest tak silna?

Czy zawsze wierzyła w istnienie kobiecej intuicji? Tak, chyba ta. (…) Przez lata napatrzyła się na tyle kobiet przekonanych o zdradzie mężów, pracując w agencji detektywistycznej ojca, że właściwie nie miała już żadnych wątpliwości co do tego, że te kobiety, choć dzwoniły do niej do sekretariatu, mówiąc że chciałaby się tylko upewnić, czy mąż nie ma romansu, jakimś dziwnym trafem w głębi duszy miały już pewność. Zawsze wiedziały.

~ fragment powieści opublikowany na oficjalnym profilu autorki na Facebooku

Sięgając po Mimo twoich kłamstw poznasz Kingę. Szczęśliwą kobietę, która wiedzie satysfakcjonujące życie. Stworzyła dom, o jakim marzyła od zawsze i w zasadzie patrząc na nią, można jej tylko zazdrościć. Jednak nie wszystko wydaje się takie piękne. Jej mąż coraz częściej bywa nieobecny, a ich kłótnie coraz bardziej oddalają ich od siebie. Pewnego dnia Kinga przypadkiem znajduje w rzeczach ukochanego tajemniczą karteczkę. Zupełnie nie ma pojęcia, co ma na ten temat myśleć. Postanawia się zatem dowiedzieć, jakie tajemnic skrywa jej mąż. Dokąd zaprowadzi ją to prywatne śledztwo? Jakie sekrety odkryje?

Drugą część cyklu W tajemnicy znajdziesz pod tym linkiem. Pierwsza również jest dostępna w naszej księgarni internetowej, w tym miejscu. Przygotuj się na intensywne emocje i głębokie poruszenie serca.

Czytaj także:

Przeczytaj także