Miłość zimową porą – nowe świąteczne love story

Miłość zimową porą - nowe świąteczne love story w TaniaKsiazka.plTak, właśnie nadszedł ten czas, w którym zaczynają się pojawiać nowe świąteczne książki. Wydawnictwa przygotowały całą masę naprawdę ciekawych, optymistycznych opowieści. Dla wielu z nas właśnie takie lektury budują wyjątkowy, świąteczny nastrój. To są też książki, które świetnie sprawdzają się w roli gwiazdkowych lub mikołajkowych prezentów.

Dziś chcę zwrócić Waszą uwagę na świąteczne love story od Wydawnictwa Kobiecego, które premierowo w księgarniach pojawiło się 23 listopada – to Miłość zimową porą autorstwa Carrie Elks.

Miłość zimową porą – nowe świąteczne love story

W mroźne wieczory, to właśnie ta książka może rozgrzać serca Czytelniczek. 🙂

Główną bohaterką powieści jest Kitty Shakespeare. Dziewczyna marzy o sukcesie w branży filmowej w Los Angeles. Jednak tak się składa, że zamiast stażu, o który się ubiega, dostaje inną pracę. W czasie świąt ma być nianią dzieci znanego producenta filmowego. Właśnie dlatego Kitty wyrusza do zaśnieżonej Wirginii. Całe szczęście, że dziewczyna uwielbia dzieci tak mocno, jak kocha zimę i śnieg.

Jedynym czego Kitty się nie spodziewała, jest to, że trafi w centrum rodzinnej intrygi. Tak się składa, że jej nowy szef ma bardzo pociągającego brata, Adama. To niepokorny chłopak, który na każdym kroku dogryza naszej bohaterce. Ponadto ukrywa się przed starszym bratem, który zniszczył mu życie, w górskiej chatce.

Pomimo tego, że Adam jest niezaprzeczalnie przystojny i mógłby się podobać Kitty, to zachowuje się w taki sposób, że dziewczynę od niego odrzuca. Jednak, jak to często w takich przypadkach bywa, serce niepokornego chłopaka przyśpiesza w momencie, gdy Kitty pojawia się w jego polu widzenia.

Z każdym dniem zbliżają się święta, a bohaterowie nabierają pewności, że miłość prawie nigdy nie jest tak prosta, jak w romantycznych filmach…

Jestem pewna, że ta świąteczna, romantyczna propozycja Wydawnictwa Kobiecego przypadnie do gustu niejednej Czytelniczce. Zatem jeżeli masz ochotę na świąteczne love story, jest to książka idealna dla Ciebie.

Miłość zimową porą Carrie Elks możesz znaleźć w tym miejscu.

Na jakie świąteczne książki zwróciliście już w tym roku uwagę?

Przeczytaj także