Miłość zapisana w gwiazdach – Brad Kronen

Miłość zapisana w gwiazdach - kup na TaniaKsiazka.plMiłość zapisana w gwiazdach to doskonały poradnik, w który warto zaopatrzyć się właśnie teraz. Dlaczego? Wielkimi krokami zbliża się do nas nowy rok. A jak wiadomo, to idealny moment, by wprowadzić w życie pewne zmiany. Jedni rozstają się z nałogami, inni postanawiają częściej zaglądać na siłownię. Jeszcze inni chcą w końcu odnaleźć szczęście w miłości. W tym właśnie pomoże Wam dzisiejsza książka, którą prezentujemy z przyjemnością. Oczywiście działa ona nie tylko w nowy rok. Proste triki i przydatne informacje pomogą Wam nanieść odpowiedni filtr na początkującą znajomość. Sprawdźcie koniecznie, czy w Waszym otoczeniu znajduje się idealny kandydat na partnera lub partnerkę. I co mówią o nim gwiazdy.

Miłość zapisana w gwiazdach – poznajcie sekrety gwiazd

Dzięki temu unikalnemu poradnikowi dowiecie się wielu ciekawych rzeczy, nie tylko o potencjalnym partnerze. To także mnóstwo zaskakującej wiedzy na temat Was samych. Brad Kronen prezentuje tajniki horoskopu partnerskiego, z którego dowiecie się:

– z kim zbudujecie dobre relacje partnerskie, a kogo lepiej omijać szerokim łukiem,

– jakie są możliwe wszelkie kombinacje znaków zodiaku i odkryjecie, jak poszczególne znaki oddziałują na siebie,

– przekonacie się, jaki wpływ na Wasze relacje z ludźmi mają znaki zodiaku, i łatwiej Wam będzie dobierać odpowiednich partnerów i przyjaciół.

Często jest tak, że już od pierwszych chwil widać, że dane osoby nie stworzą udanego związku. A najlepiej, żeby w ogóle nie przebywały w jednym pomieszczeniu, dla bezpieczeństwa własnego i innych. Są też związki, gdzie między partnerami od razu zaczyna się magia, a iskry sypią się na wszystkie strony. Ten poradnik zdradzi Wam wszystkie tajniki, przez które tak właśnie się dzieje. Oto co sam autor ma do powiedzenia na ten temat:

Poniekąd każda kombinacja znaków jest w stanie stworzyć związek w kontekście romantycznym. Część przypadków będzie wymagała trochę więcej wysiłku, aby dało się osiągnąć stan równowagi. Jak można się domyślić, niektóre połączenia znaków z natury pasują do siebie, a inne trochę mniej.

Książkę pt. Miłość zapisana w gwiazdach znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także