Miłość warta wszystkiego – coś dla kobiet

Miłość warta wszystkiego - sprawdź na TaniaKsiazka.plMiłość warta wszystkiego to książka, która zainteresuje wszystkie miłośniczki literatury obyczajowej. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbicielki powieści z miłosnym wątkiem i historią w tle. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Agnieszki Jeż, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Jej historie doskonale nadają się na letnie wieczory. Ponadto autorka po raz kolejny udowadnia, że sukces, który osiągnęła, nie jest kwestią przypadku, a ogromnego talentu. Choć specjalizuje się w powieściach obyczajowych, zawsze potrafi zaskoczyć czytelniczki i wywołać ogromne emocje. Tym razem serwuje odbiorczyniom opowieść o wielkiej sile miłości – ratującej i niszczącej, zmuszającej do najtrudniejszych wyborów. To także historia o tym, jak wybory poprzednich pokoleń wpływają na nasze życie. Koniecznie zatem sprawdźcie jej najnowszą książkę!

Miłość warta wszystkiego – kilka słów o fabule

Jest upalne lato 1939 roku. Na horyzoncie zaczyna majaczyć widmo nieuchronnej wojny – nieprzewidywalnej i mrocznej. Jednak jeszcze trwa lato… Sara Flinkierówna zakochuje się w Janie Górskim. Poznają się zupełnie przypadkiem i już od pierwszych chwil czują, że coś pcha ich ku sobie potężne uczucie. Jednak ta nić porozumienia, to jedyne, co mają wspólne. Ponieważ ona jest Żydówką z majętnego domu, on biednym lekarzem, Polakiem.

Współcześnie, za oknem sierpniowe słońce praży bezlitośnie. Anna Matkowska przestała już wierzyć w szczęśliwy traf. Postanawia wziąć los we własne ręce. W związku z tym szuka drugiej połówki na portalu internetowym. To właśnie tam poznaje Marcina Zielińskiego. Mężczyzna w rzeczywistości okazuje się jeszcze przystojniejszy i bardziej czarujący niż w wirtualu. Pcha ich ku sobie szalona miłość i wszystko inne. Wiele wskazuje na to, że są dla siebie stworzeni.

Dwie historie, pozornie bez związku, a jednak losy ich bohaterów się przetną, a na jaw wyjdzie wstrząsająca prawda. Co zrobić, gdy okaże się, że całe życie było zbudowane na kłamstwie?

Książka pt. Miłość warta wszystkiego jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdej wielbicielce literatury obyczajowej.

Przeczytaj także