Miłość w sanatorium, czyli dziennik kuracjuszki

Miłość w sanatorium - kup na TaniaKsiazka.plMiłość w sanatorium, czyli dziennik kuracjuszki to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i romansów współczesnych. Kto powiedział, że miłość i miłosne wojaże przeznaczone są tylko dla młodych? Otóż to. Prezentowana dziś historia udowadnia, że strzała Amora może nas dopaść w każdym wieku. I w każdym wieku może być tak samo gwałtowna i namiętna. Prezentowana dziś książka, której autorką jest Eleonora Dworak, jest dostępna w sprzedaży już od 18 listopada 2019 roku. Jesteście ciekawe, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie sprawdźcie i przekonajcie się same! Jedno jest pewne, gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Miłość w sanatorium – bo starość to też radość!

Czy wyjazd do sanatorium kojarzy się wam z mdłymi śniadaniami, nudnymi spacerami i rozmowami o niczym? A poza tym należy dorzucić do tego jeszcze obciachowe potańcówki? Nic bardziej mylnego! I przekonacie się o tym właśnie dzięki tej książce.

Zośka to energiczna sześćdziesięciolatka, malarka. Już wkrótce odkryje wszystkie uroki uzdrowiskowej codzienności. A pomogą jej w tym Konrad i Waldemar. Ponieważ obaj panowie zaczną rywalizować o jej względy. Tym samym ponownie obudzą w niej wiarę w siebie i w siłę kobiecości. Co wyniknie ze spędzonych wspólnie dni i wieczorów? Czy poznane przez Zośkę burzliwe losy pensjonariuszy zmienią coś w jej życiu? W tej historii tylko jedno jest pewne. Na miłość nigdy nie jest za późno! I szybko przekonacie się, że to powiedzenie, stare jak świat, jest niezwykle prawdziwe. W końcu nie wzięło się znikąd.

Miłość w sanatorium, czyli dziennik kuracjuszki to niezwykle pogodna i ciepła opowieść o sile miłości, która nie zna granic. Jeśli zatem poszukujecie lekkiej i przyjemnej historii na jesienne wieczory, trafiłyście idealnie. Przypominamy, że prezentowana dziś książka będzie dostępna w sprzedaży już od 18 listopada bieżącego roku.

Książkę autorstwa Eleonory Dworak znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów współczesnych. Dajcie się porwać tej historii i przekonajcie się same, co takiego w sobie ma!

Przeczytaj także