Miłość na później Mhairi McFarlane – dla miłośników komedii romantycznych

1 września na wirtualnych półkach naszej księgarni (i na całkiem realnych naszego zaksiążkowanego magazynu) pojawiła się najnowsza książka Mhairi Mcfarlane, autorki powieści Kim jest ta dziewczyna i To przez ciebie. Miłość na później to propozycja dla miłośników pełnych humoru powieści obyczajowych. Macie ochotę na opowieść o dwojgu i romansie na niby?

Miłość na później Mhairi McFarlane - książkowa komedia romantyczna

Miłość na później Mhairi McFarlane

Laurie miała całkiem poukładane życie: dobra praca, stabilny wieloletni związek. Do czasu. Jej partner zostawia ją po osiemnastu latach. Mało tego, oboje pracują w tej samej kancelarii prawniczej, więc nie dość, że w kuluarach aż huczy od plotek, to Laurie nie jest w stanie nawet go unikać. Szmery za jej plecami narastają, kiedy okazuje się, że jej były i jego nowa partnerka spodziewają się dziecka. Zatem do rozpaczy dołącza jeszcze poczucie upokorzenia.

Przez te prawie dwadzieścia lat zmieniły się trendy w randkowaniu i Laurie zupełnie nie widzi siebie buszującej na Tinderze. Randki z mężczyznami poznanymi w sieci napawają ją przerażeniem. I wtedy psuje się winda 😉

Udawać miłość w dobie mediów społecznościowych — to łatwe…

W zepsutej windzie Laurie trafia na Jamiego Cartera. To osobistość też słynna w kancelarii. Facet nie wierzy w miłość, zmienia kobiety jak rękawiczki i już dawno przyczepiono mu etykietkę playboya. Okazuje się, że obojgu przydałby się udawany związek. Jamie mógłby zmienić swój wizerunek i dzięki temu zrobić lepsze wrażenie na szefie, a Laurie przestałaby być „tą biedną porzuconą” i być może zemściłaby się na byłym.

Zatem Laurie i Jamie postanawiają, że będą udawać. W końcu w dobie mediów społecznościowych to proste: kilka zaaranżowanych zdjęć, zmiana statusu na „w związku”… Oczywiście ten biurowy „romans” miałby odgórnie ustalony termin ważności, więc co może pójść nie tak?

Miłość na później to komedia romantyczna, która zrobi zmieszanie tej jesieni. Intryga, zemsta, zranione serce i spora dawka humoru — w tej książce znajdziecie wszystko.

Romantyczną komedię Miłość na później Mhairi McFarlane możecie w naszej księgarni zamówić w tym miejscu.

Przeczytaj także