Miłość leczy rany – nowość od Bondy!

Miłość leczy rany - kup na TaniaKsiazka.plMiłość leczy rany to gorąca nowość od polskiej mistrzyni kryminałów, Katarzyny Bondy. Prezentowana dziś książka jest już dostępna w sprzedaży i przypadnie do gustu każdemu, kto interesuje się rodzimymi kryminałami. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że to początek zupełnie nowej serii pisarki. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z jej twórczością, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Gorąco polecamy i gwarantujemy, że nie pożałujecie! Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się spodziewać w najnowszej historii, stworzonej przez Katarzynę Bondę. Dodamy tylko, że do napisania tej książki wiele osób nie chciało dopuścić. Dlaczego? Przekonacie się sami!

Miłość leczy rany – wielowątkowa powieść o walce, nadziei, zbrodni i miłości

Głównym bohaterem powieści jest Igor, który na Dolnym Śląsku jest znanym uzdrowicielem. Ponieważ skutecznie pomaga ludziom, ci tłumnie ciągną do niego, gdy są w potrzebie. Mężczyzna pojawił się w Górach Sowich kilka lat wcześniej i poznał dziewczynę, która została jego narzeczoną. Nikt jednak nie ma pojęcia, gdzie był ani co robił wcześniej. Ma sekret, którego nie chce wyjawić nawet ukochanej kobiecie.

W kazachskim Uralsku przed laty doszło do krwawej zbrodni. Zginęli wtedy szefowie lokalnego gangu, synowie kasty władców.  W związku z tym sąd wydał na sprawcę mordu zaoczny wyrok śmierci. Starszyzna rodowa żąda dodatkowo „zemsty krwi”. Tym samym przestępcy na całym świecie szuka Interpol oraz grupa zawodowych zabójców.

Czy to możliwe, że uzdrowiciel cieszący się powszechnym szacunkiem i zabójca z Kazachstanu to jedna i ta sama osoba? I czy Polce uda się uratować ukochanego od śmierci? Dziewczyna rusza w niebezpieczną drogę i bezlitośnie odsłania mroczną tajemnicę życia Igora.

Przypominamy, że książka pt. Miłość leczy rany jest już dostępna. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy! Ponieważ to kryminał napisany z rozmachem, jakiego jeszcze nie widziano. Poza tym to wielowątkowa powieść o walce i nadziei, zbrodni i miłości, przepełniona tajemnicą. Dwa plany czasowe i liczne wątki spaja opowieść o uczuciu Polki do uciekiniera z Kazachstanu.

Przeczytaj także