Miłość i inne obsesje – nowość od Liane Moriarty

Miłość i inne obsesje - kup na TaniaKsiazka.plMiłość i inne obsesje to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości Liane Moriarty. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki literatury pięknej czy beletrystyki, z nutą romansu i thrillera w tle. Warto też wspomnieć, że Moriarty ma na swoim koncie już kilka bestsellerowych pozycji, m.in. Wielkie kłamstewka.  Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję.

Powieść pt. Miłość i inne obsesje jest już  dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Sprawdźcie same, co takiego mają w sobie książki Liane Moriarty!

Miłość i inne obsesje – kilka słów o fabule

Główną bohaterką książki jest Ellen, hipnotyzerka, która zajmuje się zgłębianiem ludzkiej psychiki. Kobieta wkrótce poznaje przystojnego Patricka. Doskonale się z nim dogaduje i ma nadzieję, że stworzą wspólne, szczęśliwe życie. Okazuje się jednak, że mężczyzna zmaga się z ogromnym problemem, którym jest jego była dziewczyna. Kobieta, mimo że nie są już razem, ciągle go prześladuje. W związku z tym ciągle się z nim kontaktuje, doskonale zna jego godziny pracy, wie, w co jest ubrany i co zrobił na śniadanie swojemu synowi. A przede wszystkim wie, z kim i gdzie się aktualnie spotyka.

Patrick jest przerażony tą sytuacją i nie chce wciągać w to Ellen. Jednak dziewczyna zamiast czuć niepokój, jest zafascynowana tą sytuacją i zaczyna zbierać informacje o tajemniczej kobiecie. Czuje, że Patrick coś przed nią ukrywa, a jego była ukochana z pewnością wie o nim wszystko. Bohaterka nie zauważa momentu, w którym sama zaczęła być stalkerką, a jej mania wciąż się pogłębia.

Autorka doskonale prezentuje obraz szaleństwa, spowodowanego odrzuceniem miłości. Do czego zdolny jest człowiek, który stracił już wszystko?

Przypominamy, że książka pt. Miłość i inne obsesje jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także