Międzynarodowy Dzień Blogów. Ukochane książki ulubionych blogerów do -40%

31.08 to nie tylko ostatni dzień wakacji, ale również święto ważne dla wszystkich publikujących ciekawe treści w internecie. Jakie? Międzynarodowy Dzień Blogów! Z tej okazji my – księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl, mamy dla Was moc czytelniczych inspiracji od najpopularniejszych blogerów książkowych. Najlepsze tytuły według Waszych ulubieńców złapiecie teraz do -40% taniej!

Dzień Blogów. Ukochane książki ulubionych blogerów do -40% na TaniaKsiazka.pl >>

Na Dzień Blogów ukochane książki ulubionych blogerów do -40%

Międzynarodowy Dzień Blogów zainspirował nas do podjęcia współpracy z szóstką popularnych blogerów książkowych. Dzięki temu poznaliśmy tytuły ich ulubionych dzieł literackich. Oprócz listy dziesięciu ukochanych publikacji każde z nich poleciło jedną książkę, która szczególnie przypadła im do gustu. Zobaczcie, które lektury trafiły do serc blogerów.

Prostymi Słowami o The love hypothesis

Czułam motylki w brzuchu, śmiałam się i uroniłam nawet łzę. Jest cudowna, emocjonalna i pełna pasji – nie tylko tej między bohaterami, ale również tej naukowej. To must read dla wszystkich tych, którzy lubią romanse. Serio, nie wyobrażam sobie, abyście mieli jej nie poznać. Ja gorąco polecam!

Książkę zamówicie pod tym linkiem.

Comebook o To, co zostawiła

Pamiętam, jak sięgnęłam po ten tytuł i jeszcze tego samego dnia skończyłam! Wciągnęła mnie i nie mogłam się od niej oderwać, aż nie przeczytałam ostatniego zdania. To przepiękna, ale też łamiąca serce historia, którą musicie przeczytać!

Książka dostępna tutaj.

Doktor Book o Anne z Zielonych szczytów

To wspaniałe wznowienie kultowej powieści Lucy Maud Montgomery w przekładzie Anny Bańkowskiej. Historia rudowłosej dziewczynki porusza nie tylko młodych. Pozostała również ukochaną powieścią naszych mam i babć.

Książka czeka na tej stronie.

Okoń o Almondzie

Ależ mnie poruszyła ta powieść! Historia chłopaka, który nic nie czuł, a mimo to pełna emocji. „Almond” powinien stać na półkach w wielu domach. Chciałbym, żeby książki takie jak ta znajdowały się na liście lektur szkolnych.

Książkę możecie złapać po kliknięciu w ten link.

Zakątek czytelniczy o Wrzasku

Oficjalnie zazdroszczę wszystkim, którzy jeszcze nie przeczytali tej historii. Chciałabym ją zapomnieć, by znowu móc odkryć ją na nowo. Izabela Janiszewska szturmem wdarła się w świat polskiej literatury, debiutując genialnym „Wrzaskiem”. Ta książka pochłonęła mnie bez reszty, a pomysł na zakończenie położył na łopatki. A najlepsze jest to, że „Wrzask” to dopiero początek trylogii.

Książka czeka na Was w tym miejscu.

Rude Recenzuje o Nocnym prześladowcy

Richard Ramirez to jeden z najgroźniejszych i najbardziej bezwzględnych amerykańskich seryjnych morderców, na którego widok można już dostać dreszczy. Za swoje zbrodnie skazany został na 196 lat pozbawienia wolności i dziewiętnastokrotną karę śmierci. Reportaż Philipa Carlo to prawdziwa gratka dla fanów true crime – zarówno tych, którzy postać Ramireza już znają, ale też tych, którzy słyszą o nim pierwszy raz.

Książkę zamówicie po przejściu na tę stronę.

Ruda i nasza TopKa

Kiedy nie wiem, co czytać, z pomocą przychodzi mi TopKa na TaniaKsiazka.pl. Polecam zajrzeć w to miejsce, ponieważ znajduje się tam lista 100 bestsellerów, czyli najchętniej wybieranych tytułów przez naszych klientów. A oni doskonale wiedzą, co dobre!

Interesuje Was tanioksiążkowa TopKa? Zajrzyjcie tutaj.

Świętujcie z nami Międzynarodowy Dzień Blogów! Ukochane książki ulubionych blogerów do -40% złapiecie na tej stronie lub po kliknięciu w baner poniżej 👇.

Dzień Blogów. Ukochane książki ulubionych blogerów do -40% na TaniaKsiazka.pl >>

Czytajcie także:

Przeczytaj także