Metro, nowy thriller Roberta Ziębińskiego

Robert Ziębiński fabułę swojego nowego thrillera pt. Metro umieszcza w Warszawie. Przygotujcie się na dynamiczną akcję i pełen niebezpieczeństw wyścig z czasem. Premierę nowej książki Roberta Ziębińskiego zaplanowano na październik.

Metro, nowy thriller Roberta Ziębińskiego

Metro Roberta Ziębińskiego — wyścig z czasem w podziemiach Warszawy

W Warszawie trwają prace nad nową linią metra, a miastem wstrząsa eksplozja. Okazuje się, że w podziemiach stolicy jest wiele niebezpiecznych niespodzianek. Jedną z nich są zapomniane pomieszczenia, składy amunicji z czasów Powstania Warszawskiego. Tuż po tym miastem wstrząsa kolejny wybuch. Tym razem to gaz w jednym z bloków. Tylko że to zaledwie preludium…

Metrem podróżują ludzie, kiedy na skutek wybuchu zawala się tunel. Przód pociągu zostaje zgnieciony, a to jeszcze nie koniec. Gaz ulatniający się z uszkodzonej linii, to nie tylko śmiercionośne opary, ale też zagrożenie wybuchem. Od katastrofy dużą część miasta dzieli tylko iskra.

Kilkoro ludzi, którym udało się ocaleć z katastrofy, zrobi wszystko, żeby wydostać się z tunelu metra. Jednak coś wskazuje na to, że wśród nich jest osoba, której zrobi wszystko, żeby im w tym przeszkodzić. Uwięzionych próbuje uratować Kalina. Teraz będą musieli nie tylko odnaleźć wyjście z tunelu, ale także odkryć, kto z nich sabotuje misję ratunkową.

Tak zaczyna się pełen przeciwności wyścig z czasem. Czy Kalinie, niepozornej wytatuowanej dziewczynie, uda się wyprowadzić z podziemnych korytarzy ludzi, którzy cudem uniknęli śmierci w wagonach metra?

Czy to możliwe, że wybuchy terroryzujące Warszawę, są komuś na rękę?

Dynamizm, napięcie, zaskoczenie

Metro Roberta Ziębińskiego to książka pełna zaskakujących zwrotów akcji. Nie zabraknie w niej również tajemnic z przeszłości oraz skorumpowanych polityków. Autor m.in. Lockdownu i Zabawki kolejny raz zapewnia czytelnikom fabularną jazdę bez trzymanki. Zatem przygotujcie się na dynamikę wydarzeń, dreszcz napięcia, niepewność i dużą ilość zaskoczeń.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Kobiecego, a jej premierę zaplanowano na 29 października. W naszej księgarni już możecie ją zamówić w ramach zapowiedzi w tym miejscu.

Przeczytaj także