Matura 2019 – sięgnij po pomoce dydaktyczne

Kwiecień już coraz bliżej, a wraz z nim zacznie się sezon egzaminów maturalnych. Nie możesz już dłużej udawać, że zostało Ci jeszcze tyyyyyle czasu, bo jest go co najwyżej tyle. Jednak z doświadczenia wiem, że to wystarczająco, żeby się do tych egzaminów wystarczająco przygotować. Wystarczy sięgnąć po odpowiednie pomoce dydaktyczne.

Matura 2019 - sięgnij po pomoce dydaktyczne w TaniaKsiazka.pl >>

Matura 2019 – sięgnij po pomoce dydaktyczne

Wydawnictwa przygotowały dla Was, drodzy maturzyści, mnóstwo ciekawych propozycji, a wszystkie mają jedno zadanie – pomóc w usystematyzowaniu materiału. Dzięki nim nie tylko utrwalicie wiedzę, ale też oswoicie się też z samą formułą egzaminu, poćwiczycie rozwiązywanie testów maturalnych. Wierzcie mi, po odpowiednim przygotowaniu sam egzamin może być nawet przyjemny i bardzo satysfakcjonujący. Dlatego warto już dziś zacząć się do niego przygotowywać. Im więcej dacie sobie czasu na naukę, tym lepiej.

W naszej księgarni, TaniaKsiazka.pl przygotowaliśmy kategorię Matura 2019. Znajdziecie w niej mnóstwo pomocy dydaktycznych, które pomogą Wam się przygotować do nadchodzących egzaminów. Co więcej, dla przedmiotów, z których egzamin jest obowiązkowy i dla tych, które uczniowie wybierają najczęściej, żeby zdawać z nich egzaminy dodatkowe, zrobiliśmy oddzielne podkategorie.

Matura 2019. Sprawdź pomoce dydaktyczne >>

Gdybym dziś była na Waszym miejscu z pewnością sięgnęłabym w pierwszej kolejności po:

Vademecum. Matura 2019. Matematyka. Zakres podstawowy i rozszerzony

Matma to zmora większości humanistów. Uważam, że to niesprawiedliwe, że wszyscy muszą ją zdawać obowiązkowo. Ale skoro tak wygląda szkolna rzeczywistość, to nic na nią nie poradzimy. Trzeba się przygotować i już. To vademecum sprawdzi się świetnie, bo zawiera wszystkie zagadnienia, które trzeba opanować, żeby zdać. Ponadto rozwiązania zadań są wytłumaczone krok po kroku, więc będziecie wiedzieć, dlaczego wynik wygląda tak, a nie inaczej. Dzięki tej publikacji nadrobicie zaległości.

I na koniec mam dla Was jeszcze kilka słów otuchy. Teraz z pewnością przeżywacie maturę, bo to bardzo ważny i duży egzamin. Nie martwicie się. To samo będziecie przeżywać przy okazji wszystkich sesji, jakie czekają Was na studiach. Wtedy będziecie maturę wspominać z rozrzewnieniem, a nawet tęsknotą. 😉

Wszystkie pomoce dydaktyczne znajdziecie w tym miejscu.

Matura 2019 - sięgnij po pomoce dydaktyczne w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także