Manwhore +1 – drugi tom kultowej serii!

Manwhore +1Manwhore +1 to już druga część niezwykle popularnej serii stworzonej przez Katy Evans. Wszystkie fanki pisarki z pewnością ucieszy fakt, że powieść w sprzedaży pojawi się już 17 lutego 2017 roku. To już kolejny raz, kiedy autorka udowadnia, że miliony czytelniczek na całym świecie i drugie tyle sprzedanych egzemplarzy to nie przypadek. Serwuje ona odbiorcom niezwykle elektryzującą i zmysłową historię, która wywołuje wypieki na twarzy.

Co tym razem zastaniemy w Manwhore +1?

Oczywiście, nie może tu zabraknąć Malcolma Sainta. Seksownego playboya, pozbawionego wszelkich skrupułów. Ale do tego wszystkiego należy dodać coś jeszcze, jak sugeruje sam tytuł. Jest to jedno tajemnicze spojrzenie spod przymrużonych powiek. Jeden wspaniały pocałunek, który sprawia, że miękną nogi i jeden objaw ogromnej euforii, powodujący gwiazdki przed oczami. Czytelniczki po raz kolejny będą miały okazję przekonać się, że nazwisko głównego bohatera zupełnie nie pasuje do jego charakteru. Malcolm znów pokaże, że bezwzględność i potęga w interesach przekłada się na brak kompromisów w łóżku. Natomiast Rachel postawiła sobie zupełnie nowy cel w życiu. Choć Saint początkowo miał być jedynie kolejnym stopniem w drodze do jej kariery, w trakcie tej podróży coś się zmieniło. Role się odwróciły i to on odkrył jej delikatne wnętrze i ogromne potrzeby. Tym razem kobieta postawiła sobie nowy cel. Teraz dąży do kuszącej metamorfozy, która być może pozwoli spełnić jej najskrytsze marzenie by stać się panią +1 Malcolma Sainta.

Czy jednak knucie i intrygi nie odbiją się przykrym echem?

Przypominamy, że najnowsza powieść Katy Evans pt. Manwhore +1 na polskim rynku pojawi się już 17 lutego bieżącego roku. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także