Mamy to! Świetny wynik TaniaKsiazka.pl w rankingu Ceneo!

Takie wiadomości to my lubimy… i chętnie się nimi dzielimy! Niedawno nasza księgarnia otrzymała dwa wyróżnienia w rankingu serwisu Opineo.pl. Zajęliśmy 1. miejsce w kategorii Książki oraz 5. miejsce w najlepszej dziesiątce sklepów internetowych 2020. Jeszcze nie skończyliśmy świętowania, a tu już napływają do nas kolejne fantastyczne wieści! TaniaKsiazka.pl w rankingu Ceneo.pl także otrzymała wysokie noty! Serdecznie Wam dziękujemy i pękamy z dumy!

TaniaKsiazka.pl w rankingu Ceneo.pl

Ranking Zaufanych Sklepów 2020

Już od dziesięciu lat TaniaKsiazka.pl ma swój profil w serwisie Ceneo.pl. Dzięki temu od dekady nasi Klienci mogą nie tylko zamieszczać swoje opinie na temat zakupów w TaniejKsiążce.pl, ale także sprawdzić, jak nasze usługi oceniają inni użytkownicy Ceneo. A ponieważ oceny w serwisie są weryfikowane, można mieć pewność, że opinie wystawili tylko ci internauci, którzy rzeczywiście zrobili u nas zakupy.

Opinie naszych Klientów są dla nas bezcennym wyznacznikiem tego, czy nasze działania zmierzają w dobrym kierunku. Dlatego kolejny raz wzięliśmy udział w corocznym Rankingu Zaufanych Sklepów, organizowanym po raz jedenasty przez Ceneo.pl. Zestawienie jest przygotowywane na podstawie ankiet, w których kupujący wyrażają opinie na temat jakości obsługi oraz przebiegu całej transakcji (od momentu zakupu aż do chwili otrzymania paczki z zamówionym produktem).

TaniaKsiazka.pl w rankingu Ceneo.pl

W roku 2020 nasi Klienci docenili TaniąKsiażkę.pl aż w dwóch kategoriach Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl.

Z wielką radością (i dumą!) chwalimy się zdobyciem najwyższego stopnia na podium! TaniaKsiazka.pl zajęła 1. miejsce w kategorii Kultura i Rozrywka.

Ale to nie wszystko! Nasza księgarnia zajęła także 2. miejsce w kategorii Najlepszy Sprzedawca w Kup Teraz.

Serdecznie dziękujemy Wam, naszym Klientom! To dzięki Waszemu zaufaniu i Waszym opiniom kolejny raz możemy świętować sukces. Bardzo się cieszymy, że książkoholicy z całej Polski decydują się na zakupy u nas. I że (czego dowodzi ranking) są z nich zadowoleni. Bo Wasza satysfakcja to dla nas największe wyróżnienie!

Szczegółowe informacje o Rankingu Zaufanych Sklepów 2020 Ceneo.pl możecie znaleźć w tym miejscu.

Przeczytaj także