Magija współczesna – dwanaście lekcji

Magija współczesna - kup na TaniaKsiazka.plMagija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej to książka, która zainteresuje wszystkich miłośników nauk tajemnych i książek ezoterycznych. Prezentowana dziś pozycja na polskim rynku w sprzedaży pojawi się od 25 marca 2020 roku i zainteresuje nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że od ponad dwóch dekad Magija współczesna to najpopularniejszy i najbardziej kompletny podręcznik do nauki magiji ceremonialnej, jaki kiedykolwiek opublikowano. Jesteście ciekawi, czego możecie się po nim spodziewać? Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Magija współczesna – kilka słów o światowym hicie

Dziesiątki tysięcy adeptów sztuki magicznej z całego świata korzystało z tej książki, jako z podstawowego praktycznego przewodnika po świecie magiji.

Czego może spodziewać się czytelnik po tej pozycji? Przede wszystkim przygotowano tu dwanaście lekcji, prezentujących arkana wysokiej sztuki magicznej. Dzięki temu zapewniają one uczniom bezpieczne zapoznanie się z serią praktycznych ćwiczeń i rytuałów. A wszystko to zostało uzupełnione porcją solidnej wiedzy, historii i teorii, potrzebnych do tego, abyście stali się prawdziwymi magami ceremonialnymi. Książka jest mocno zakorzeniona w tradycji magicznej Zachodu, ale również dostosowana do wymagań współczesnej praktyki. Tym samym pomaga osiągnąć pełne mistrzostwo we wszystkich podstawowych zagadnieniach magicznych. Takich jak: tajemnice Kabały, najpotężniejsze rytuały magiczne, tworzenie i przeprowadzanie własnych rytuałów, medytacja, etyka magiczna, projekcja astralna, narzędzia magii, przywoływanie duchów, tantra i magia seksualna, Tarot, talizmany i amulety, sekrety wizualizacji, alchemia, samoobrona psychiczna czy rytuały uzdrawiania.

Poza tym książka została wzbogacona o przykłady z praktyki autora oraz o pomocne ilustracje. Tym samym to doskonałe kompendium wiedzy magicznej dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych studentów wiedzy magicznej.

Przypominamy, że książka pt. Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej będzie dostępna w sprzedaży już od 25 marca bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ten tytuł każdemu, kto interesuje się ezoteryką i parapsychologią. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta książka, iż zainteresowała czytelników na całym świecie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także