Magda M. Ciąg dalszy nastąpił – Radosław Figura

Magda M. Ciąg dalszy nastąpił - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Magda M. Ciąg dalszy nastąpił to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek słynnego serialu. Właśnie mija dziesięć lat, odkąd TVN wyemitował historię prawniczki Miłowicz. Kiedy produkcja wchodziła na małe ekrany, nikt nie podejrzewał, że osiągnie tak wielki sukces. Producenci przewidzieli jedynie 3 serie, jednak w związku z popularnością serialu, nakręcono dodatkową, 4 serię. Nic więc dziwnego, że prezentowana dziś książka wzbudza niemałe emocje wśród Czytelniczek. Magda M. Ciąg dalszy nastąpił będzie dostępna od 19 czerwca 2018 roku i została napisana przez Radosława Figurę – scenarzystę serialu Magda M.. Zaciekawione? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Magda M. Ciąg dalszy nastąpił – powrót ulubionych bohaterów i nowe perypetie

Ten poranek miał niczym nie różnić się od wielu innych, wspólnych poranków. Początek dnia jednocześnie uroczy i przewidywalny. Piotr cierpliwie czekał, aż Magda przyjdzie do niego pod prysznic. Dobrze wiedziała, że po raz kolejny będzie wybijał jej z głowy botoks. Była świadoma tego, że na świecie są piękniejsze kobiety od niej. Ale żadna z nich nie miała tego, co Piotr nazywał światełkiem w jej oczach. Szykował się kolejny, typowy wspólny dzień. Szybko jednak okazało się, że los ma zupełnie inne plany względem tej dwójki. A to, co dane od życia, nie jest na zawsze i wieczne…

Zakochana, szczęśliwa i spokojna Magda nawet w najgorszych snach nie przewidziała, że jej cały świat zupełnie się zmieni. A starannie ułożone życie będzie musiała poskładać na nowo. Czy bohaterka poradzi sobie z zupełnie nową rzeczywistością? Czy szczęście może być dane na zawsze?

Powieść Magda M. Ciąg dalszy nastąpił znajdziecie tutaj. Przypominamy, że historia w sprzedaży będzie dostępna od 19 czerwca bieżącego roku. Po 10 latach Magda M. wraca dojrzalsza i pewniejsza siebie. A Radosław Figura przyszykował zupełnie nowe otwarcie w życiu bohaterki i jej przyjaciół.

Nie ma jeszcze informacji, które potwierdziłyby, że prezentowana dziś książka doczeka się adaptacji serialowej. Trudno jednak wątpić w takie plany, kiedy pierwsza część była tak popularna. Kiedy tylko dowiemy się czegoś więcej, damy Wam znać!

Przeczytaj także