Macierewicz i jego tajemnice – nowa książką Piątka

Macierewicz i jego tajemniceKim jest Antoni Macierewicz, obecny szef MON? Jakich ludzi zna, z kim się spotyka? Co to oznacza, dla funkcji państwowej, którą pełni? Sensacyjna książka Macierewicz i jego tajemnice, Tomasza Piątka nie pozostawia złudzeń, co do tego, że przedstawione w niej fakty mogą niepokoić. Autor zbierał informacje przez półtora roku, żeby w końcu podzielić się z opinią publiczną zdobytymi materiałami, hipotezami i własnym obawami. Sprawdźcie, dlaczego ta książka ma szansę wpłynąć nie tylko na opinię publiczną, ale także na scenę polityczną w Polsce.

Macierewicz i jego tajemnice… które przerażają 

Autor opowiada w książce o powiązaniach Antoniego Macierewicza z całą, dużą grupą wpływowych osób, także tych ze świata przestępczego. Wymienia głośne nazwiska, każde jeszcze bardziej szokujące. Jednak jak twierdzi, głównym celem napisania tej książki było skupienie się na jednym człowieku, którego znajomość z Macierewiczem jest dla Piątka szczególnie istotna: “finansistą Siemionem Mogilewiczem, powszechnie uważanym za mózg rosyjskiej mafii.”

Dreszcze na plecach

pytanieOpisywane przez Piątka fakty, ludzie i zdarzenia z pewnością wywołają u niejednego Czytelnika dreszcze na plecach. Niewątpliwie niepokój towarzyszy nam z każdą przekładaną stroną i nie przeszkadza zupełnie fakt, że książka bardziej przypomina wydanie broszurowe niż tradycyjną publikację.

Niewątpliwie Piątek sięgnął głęboko i postawił wszystko na jedną kartę. Już wiemy, że Antoni Macierewicz złożył zawiadomienie do prokuratury, a na tym zapewne się nie skończy. Jaka będzie reakcja jego partii? Jaka będzie reakcja społeczeństwa? Czy wszyscy uwierzą słowom znanego dziennikarza śledczego?

Sięgnijcie po nową książkę Piątka i przekonajcie się sami, dlaczego ma moc zdolną do przetasowania sceny politycznej w Polsce.

Dziennikarz z renomą i dorobkiem 

Tomasz Piątek pisał dla najważniejszych tytułów prasowych w Polsce, w tym dla Życia Warszawy, Polityki, obecnie Gazety Wyborczej, a także kilku tytułów włoskich. Wydał kilkanaście książek, w tym za brawurowy tytuł Heroina był nominowany do Paszportu Polityki. Jego powieść Pałac Ostrogskich była nominowana do nagrody Nike, w 2011 roku ponownie miał szanse sięgnąć po Paszport Polityki. Jego ostatnie książki to Magdalena i Kartoflada.

Przeczytaj także