Love story – nowa młodzieżowa seria

Love story – kup na TaniaKsiazka.plLove story to seria, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury młodzieżowych, z nutą romansu w tle. W związku z tym, jeśli poszukujecie powiewu świeżości w tym gatunku, trafiliście idealnie. Książka pt. To nie jest, do diabła, love story! autorstwa Julii Biel jest już dostępna w sprzedaży. Ponadto historia ta zainteresuje również każdą fankę powieści, skierowanych przede wszystkim do kobiet. Jesteście ciekawe, czego możecie spodziewać się po tym cyklu? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej na temat pierwszego tomu!

Love story – kilka słów o fabule książki

Główna bohaterka, Ella, jest rozważna i odpowiedzialna, a do tego ostra jak brzytwa. Siedemnastolatka sama i samotna idzie przez świat niczym lodołamacz. Dzielnie dąży do celu, a przed oczami ma swój wielki plan na życie. W związku z tym nie zawraca sobie głowy nawiązywaniem przyjaźni. A jeśli chodzi o miłość, to kompletnie nie bierze tego pod uwagę. Jednak już wkrótce jej świat staje na głowie. Ponieważ przewrotny los, w wyniku zabawnego splotu wydarzeń, stawia na jej drodze przystojnego Jonasza. Tuż przed tym, z powodu rodzinnych zawirowań, nastolatka trafia do nowego liceum w Poznaniu.  Jonasz okazuje się całkowitym przeciwieństwem dziewczyny. Sprawia wrażenie aroganckiego. Ma w sobie coś z zawadiaki i jest szalenie pociągający. Ta niekonwencjonalna para już wkrótce układa wspólny plan, który przerośnie wszystkich.

Czytelniczki mogą spodziewać się tu historii, która rozśmiesza, wzrusza i zachwyca. To antidotum na prozę życia, która czasem nas przygniata. A także lekarstwo na wszystkie fakapy, jakie przydarzają nam się po drodze. W związku z tym, jeśli poszukujecie czegoś, co naprawdę was wciągnie i nie pozwoli na nudę, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś książkę z serii Love story, która dopiero się rozpoczyna. A to oznacza, że jeszcze mnóstwo niespodziewanych zwrotów akcji i przygód przed wami!

Książkę pt. To nie jest, do diabła, love story! znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury młodzieżowej.

Przeczytaj także