Listy pełne marzeń – Magdalena Witkiewicz

Tak jest, sezon na świąteczne opowieści w pełni! Tym samym dziś podrzucamy wam książkę pt. Listy pełne marzeń od Magdaleny Witkiewicz, która jest już dostępna w sprzedaży. Jeśli zatem poszukujecie ciepłej i pełnej nadziei opowieści, która ukoi waszą duszę i wywoła uśmiech na twarzy, trafiliście idealnie. Prezentowana dziś opowieść idealnie sprawdzi się na ponure, jesienne wieczory i sprawnie wprowadzi was w klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Jesteście ciekawi, co tym razem przygotowała autorka swoim fanom? Koniecznie to sprawdźcie!

Listy pełne marzeń - kup na TaniaKsiazka.plListy pełne marzeń – kilka słów o książce

Główna bohaterka, Maryla Jędrzejewska, ma już siedemdziesiąt lat, jednak dopiero teraz zaczęła czerpać z życia pełnymi garściami. Ktoś, patrząc z boku, mógłby się zastanowić jak to możliwe? Przecież jedyne, co kobieta robi, to praktycznie większość czasu spędza w domu. Kiedy wychodzi, to robi to jedynie po jedzenie dla kota i siebie – dokładnie w takiej kolejności.

Jednak Maryla właśnie odnalazła w swoim życiu cel. Wieczorami siada przy swoim sekretarzyku, za każdym razem wahając się, czy otworzyć kolejny list. Wie, że przepadłby, gdyby go wrzuciła do wysyłanych listów na poczcie. Może nawet dotarłby do Mikołaja, który gdzieś tam, w Laponii, zarabia na byciu świętym. Ale jedno jest pewne. To ona mogła spełniać marzenia. Ten fałszywy biznesmen z Laponii z pewnością by tego nie zrobił. A przecież nie ma na świecie nic piękniejszego niż dziecięce marzenia.

Magdalena Witkiewicz serwuje czytelnikom ciepłą opowieść o tym, że dobre rzeczy w naszym życiu to nie tylko zasługa przychylnego losu. A przede wszystkim dobrych ludzi, którzy pomagają innym. Przypominamy, że książka pt. Listy pełne marzeń jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury obyczajowej i świątecznych książek. Jeśli poszukujecie czarujących historii, a do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej polskiej pisarki, to doskonale się składa. Teraz macie świetną okazję, by nadrobić zaległości i sięgnąć po wciągającą opowieść.

Przeczytaj także