Leśne Przytulisko – Misia i jej mali pacjenci

Leśne Przytulisko - kup na TaniaKsiazka.plLeśne Przytulisko. Misia i jej mali pacjenci to doskonała propozycja dla każdego młodszego czytelnika. Jeśli wciąż zastanawiasz się, jak zachęcić dziecko do czytania, przychodzimy dziś z pomocą. Ponieważ książka Anieli Cholewińskiej-Szkolik to pozycja, która zainteresuje nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Najnowsza książeczka autorki pojawiła się już w sprzedaży. To świetna okazja, by zaprezentować maluchowi przygody Misi i jej nowych przyjaciół.

Warto też dodać, że historie stworzone przez Cholewińską-Szkolik cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych czytelników. W błyskawicznym tempie stały się krajowym hitem, zyskując status bestsellera. Jesteście ciekawi, jakie przygody tym razem czekają na główną bohaterkę? Koniecznie to sprawdźcie, czytając dalej!

Leśne Przytulisko. Misia i jej mali pacjenci – kilka słów o fabule

Tym razem główna bohaterka, ośmioletnia Misia, spędza ferie u wujka Piotrka w leśniczówce. Mężczyzna prowadzi tam schronisko dla dzikich zwierząt. Dlatego też Misia wraz z kuzynem Jankiem bardzo chętnie pomagają w opiece nad mieszkańcami Leśnego Przytuliska. Dziewczynka i Popik powoli zdobywają zaufanie i przyjaźń dziwnie markotnego dzika. Tymczasem do leśnej zagrody trafia ranny łoś, a w pobliżu coraz częściej przesiaduje pewna sowa. To oczywiste, że Misia i Popik jak zwykle zrobią wszystko, żeby pomóc zwierzętom.

Czytelnicy mogą liczyć aż na trzy opowiadania w całkiem zimowej odsłonie. Każde z nich przepełnione jest ciepłem, empatią i poszanowaniem dla drugiej istoty. Autorka postarała się również o pouczający morał, dostosowany do tego, by został zrozumiany nawet przez najmłodszych. Poza tym nie zabraknie tu jak w pozostałych pozycjach z serii, przepięknych ilustracji wykonanych przez Agnieszkę Filipowską. Dzięki nim każdy maluch zainteresuje się historią i chętnie będzie wracał do książki.

Przypominamy, że książka pt. Leśne Przytulisko. Misia i jej mali pacjenci jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu rodzicowi lub opiekunowi, którzy chcą zaszczepić w dzieciach miłość do książek już od najmłodszych lat.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe książki z serii.

Przeczytaj także