Lecznicze grzyby – grzyby, które dodają energii

Lecznicze grzyby - kup na TaniaKsiazka.plLecznicze grzyby to niezwykły poradnik, który na polskim rynku pojawi się już 17 sierpnia 2018 roku. Autor, Tero Isokauppila, to światowy autorytet w dziedzinie leczniczych grzybów. Jego książka w błyskawicznym tempie podbiła szczyty bestsellerowych list i zdobyła międzynarodową sławę. Nic dziwnego, że czytelnicy na całym świecie oszaleli na punkcie tej publikacji. Dlaczego? Co takiego ma w sobie ta książka, że grono jej fanów stale się powiększa? Już niebawem również czytelnicy w Polsce będą mogli się przekonać o skuteczności porad i przepisów w niej zawartych. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Lecznicze grzyby – przewodnik po azjatyckich grzybach, które odmładzają ciało, dodają energii i przedłużają życie

Wielu z was z pewnością zadawało sobie to pytanie – czy grzyby rzeczywiście mogą leczyć i odmładzać? Okazuje się, że tak! A Azjaci wiedzą o tym nie od dziś.

Nie da się ukryć, że obecnie lecznicze grzyby adaptogenne przeżywają swoje pięć minut. Co więcej, z powodzeniem detronizują wszystkie modne superfoods. W rywalizacji o tytuł najzdrowszych naturalnych suplementów nie mają sobie równych. Okazuje się bowiem, że grzyby przywracają młodzieńczy blask skóry, przyspieszają regenerację po wysiłku i poprawiają pracę mózgu. To jednak nie wszystkie zalety. Utrzymują również poziom hormonów w ryzach, a także skutecznie regulują poziom cukru we krwi.

Zaskoczeni? To oczywiście niejedyne właściwości tych niepozornych produktów. Dzięki książce Tero Isokauppila dowiecie się, jakie są rodzaje i właściwości grzybów leczniczych (od reishi, poprzez shiitake i chaga). Odkryjecie metody opóźniania procesów starzenia się skóry, wzmocnicie odporność i cofniecie swój wiek metaboliczny.

Ponadto autor zamieścił w książce ponad 50 przepisów na nieskomplikowane napoje, przekąski, dania obiadowe i słodycze z wykorzystaniem azjatyckich grzybów. Czy można chcieć więcej? Nie pozostaje nam nic innego jak gorąco zachęcić was do zapoznania się z tym międzynarodowym bestsellerem, który z powodzeniem podbija kolejne zagraniczne rynki.

Przypominamy, że książka pt. Lecznicze grzyby będzie dostępna w sprzedaży od 17 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.

Przeczytaj także