Łapcie “Uciekające rabaty” czyli kody rabatowe na książki, z okazji naszych 11. urodzin!

ciasto

Źródło: www.sprinklebakes.com

Jak świętować, to na całego! TaniaKsiazka.pl właśnie obchodzi swoje 11. urodziny. Tak, tak, właśnie tyle lat jesteśmy już z Wami. 11 lat to poważny wiek, czy nie wtedy Harry’ego Pottera odwiedził Hagrid i zabrał go na największą przygodę jego życia? Wasza przygoda też może być niesamowita, bo świętując z nami możecie kupić książki jeszcze taniej niż zwykle, zdobyć limitowane TanioKsiążkowe gadżety i wygrać wiele fantastycznych nagród. Pierwsza wielka promocja już ruszyła – “Uciekające rabaty”. Sprawdźcie, na czym polega i zgarniajcie kody rabatowe na książki!

Kody rabatowe na książki, a wraz z nimi mega zniżki!

Podczas naszych urodzin to my rozdajemy prezenty! Będą konkursy, promocje, fantastyczne TanioKsiążkowe gadżety, mnóstwo, mnóstwo atrakcji. Uciekające rabaty to jedna z nich. W tej zabawie ważne są daty. Im szybciej przyłączycie się do akcji, tym więcej zyskacie! Promocja rozpoczyna się 19 kwietnia i będzie trwała do 26 kwietnia włącznie.

Na początku będzie można skorzystać z największego, 10% rabatu. Co dwa dni wartość rabatu będzie się zmniejszać, żeby 25-26 kwietnia wynieść 7%. Ale to i tak bardzo dużo, jeżeli połączycie te zniżki z tymi, które już są na oferowanych przez nas produktach. 10%-owy rabat oznacza, że wiele książek kupicie nawet z 60% zniżką! Dodatkowe rabaty obowiązują na cały asortyment księgarni, czyli też na zabawki, multimedia, dosłownie na wszystko!
Tutaj znajdziecie więcej szczegółów.

Kody rabatowe na książki – trzeba pilnować dat!

Żeby skorzystać z promocji trzeba pilnować dat i kodów:) Sprawdźcie, które kody rabatowe obowiązują w konkretnych dniach. Kod trzeba wpisać w specjalne miejsce podczas składania zamówienia. Bez obaw szybko je znajdziecie. Kod od razu pomniejszy Wam wartość Waszego koszyka i zobaczycie, ile możecie zaoszczędzić!

  • Kod 10%: 11URODZINY10PROC (ważny w dniach 19 – 20 kwietnia 2017 r. włącznie)
  • Kod 9%: 11URODZINY9PROC (ważny w dniach 21 – 22 kwietnia 2017 r. włącznie)
  • Kod 8%: 11URODZINY8PROC (ważny w dniach 23 – 24 kwietnia 2017 r. włącznie)
  • Kod 7%: 11URODZINY7PROC (ważny w dniach 25 – 26 kwietnia 2017 r. włącznie)

Ważne jest, aby pamiętać, że kody nie łączą się, a rabat, który oferują nie obejmuje kosztów wysyłki.

W następnych dniach pojawią się kolejne promocje i rabaty. Już dzisiaj rusza konkurs na naszym profilu facebookowym, w którym można wygrać 20 książek wydawnictwa Rebis! Szczególny znajdziecie TUTAJ.  Śledźcie nasz profil i naszą stronę i bawcie się razem z nami na naszej urodzinowej imprezie!

Przeczytaj także