Lani z dalekich mórz – książka dla dzieci i młodzieży

Szukacie książek pełnych piękna i magii? W takim razie zwróćcie uwagę na książkę Lani z dalekich mórz, której autorką jest nagradzana Erin Entrada Kelly. Ta powieść dla dzieci i młodzieży miała premierę na początku września. To pełna przygód książka o sile, którą trzeba w sobie odnaleźć.

Lani z dalekich mórz - książka dla dzieci i młodzieży

Lani z dalekich mórz — inspirowana filipińskim folklorem

Lani nie jest ani zbyt odważna, ani zbyt przebojowa. Wolałaby wieść spokojne i bezpieczne życie. Co innego jej najlepsza przyjaciółka, Veyda, która przedkłada przygody nad bezpieczeństwo i wydawać by się mogło, że nie ma pojęcia, czym jest strach i ostrożność.

O poszukiwaniu odwagi i tożsamości

Dziewczynki mieszkają na Sanlagicie. Nie jest to zbyt przyjazna wyspa, z jednej strony wznosi się mściwa góra Kahna, a na północy świat zasnuwa mgła. Niektórzy odważyli się w nią wpłynąć, żeby znaleźć lepsze miejsce do życia. Jednak nikt nie wrócił.

Jednak to na Lani spocznie ciężar uratowania mieszkańców wioski i znalezienia remedium, które uratuje jej chorą mamę. Dziewczynka, podobnie jak kiedyś jej ociec, będzie musiała wyruszyć w podróż. On nie wrócił, czy jej się uda?

Bohaterka, która nigdy nie chciała być bohaterką

Lani podąży w kierunku góry Isa, a jej celem będą ukryte tam legendarne bogactwa. Już zapewne domyślacie się, że to nie będzie łatwa podróż.

Dziewczyna na swojej drodze spotkam stworzenia rodem z mitów, będzie musiała też odkryć swój los i pogodzić się z nim.

Pełne przygód fantasy dla dzieci od 7 lat i nie tylko 😉

Lani z dalekich mórz to pełna magii opowieść o poszukiwaniu siebie, o przyjaźni i sięganiu pod odwagę do serca, w którym wcześniej jej nie było. To książka dla dzieci od 7 lat, zwłaszcza dla tych, które uwielbiają fantastyczne wątki, światy pełne czarów i mitów oraz bohaterów, z którymi łatwo się utożsamić.

Książka już od początku września jest w sprzedaży, a w naszej księgarni możecie ją znaleźć w tym miejscu.

Przeczytaj także