Ktoś jest w twoim domu Stephanie Perkins – zapowiedź książki i filmu na Netflixie

27 października w księgarniach pojawi sie polski przekład książki Stephanie Perkins There’s Someone Inside Your House wydanej w Stanach Zjednoczonych w 2017 roku. Ktoś jest w twoim domu – bo tak brzmi jej tytuł w naszym jezyku – to opowieść o zakochanych nastolatkach, którzy niespodziewanie muszą zmierzyć się z krawawym koszmarem.

Ktoś jest w twoim domu Sprawdż na TaniaKsiazka.pl >>

Ktoś jest w twoim domu

Ktoś jest w twoim domu Stephanie Perkins to powieść z gatunku grozy i horroru. Główną bohaterką jest Makani Young, która od roku mieszka w domu babci w Nebrasce. Wcześniej mieszkała na Hawajach, więc bardzo trudno jest jej się przyzwyczaić do nowej, śródlądowej, kukurydzianej rzeczywistości.

Wydaje się, że spokojne nudne życie będzie trwało wieczność, gdy nagle coś się zmienia… Wokół niej zaczynają ginąć uczniowie z jej liceum, Osborne High. Seria okrutnych morderstw wstrząsa miasteczkiem i najgorsze jest to, że każde kolejne jest coraz bardziej makabryczne i nie wiadomo jakim kluczem morderca wybiera ofiary. Ponadto nieuchwytny zabójca zdaje się wiedzieć o swoich ofiarach znacznie więcej, niż inni. Mieszkańcy są przerażeni, a ich polowanie na oprawcę, które jest jedną wielką porażką, sprawia, że ten jest jeszcze bardziej zuchwały.

Tymczasem Makani musi stawić czoło własnym mrocznym sekretom.

Ktoś jest w twoim domu – ekranizacja

Powieścią Ktoś jest w toim domu zainteresowali się twórcy filmowi. Na jej podstawie Henry Gayden napisał scenariusz slashera pod tym samym tytułem, za którego reżyserię odpowiada Patrick Brice. Film dedykowany młodzieży, którzy lubią takie seriale jak Stranger Things czy serię filmów Obecność, pojawi się w bibliotece platformy streamingowej Netflix wcześniej niż powieść w księgarniach, czyli 6 października. Już teraz zobacz zwiastun filmu i zastanów się, po którą wersję tę strasznej historii sięgniesz w pierwszej kolejności:

Książkę Ktoś jest w toim domu możesz zamówić w naszej księgarni, wystarczy, że klikniesz w ten link.

Czytaj także:

Przeczytaj także