Kto zabił Johna Lennona – nowa biografia muzyka!

Kto zabił Johna Lennona to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów popularnego, brytyjskiego muzyka. Poza tym, jeśli piosenki The Beatles rozbrzmiewają w waszych głośnikach lub słuchawkach, a ich utwory potraficie rozpoznać już po jednej nutce, koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś książkę. To także fascynująca lektura dla każdego, kto interesuje się literaturą faktu i biografiami.

John Lennon to legenda, którą właściwie stał się za życia, dzięki ogromnej popularności zespołu. Wydawać by się mogło, że o jego życiu i śmierci zostało już powiedziane wszystko. Tymczasem najnowsza książka Lesley-Ann Jones udowadnia, że tak nie jest. Czego zatem możecie spodziewać się po tej publikacji?

Kto zabił Johna Lennona - kup na TaniaKsiazka.pl

Kto zabił Johna Lennona – kilka słów o książce

Wieczorem 8 grudnia 1980 roku świat się zatrzymał dla milionów ludzi. Wszystko to za sprawą wiadomości, że John Lennon nie żyje. Jedna z najbardziej lubianych gwiazd rocka, została z zimną krwią zastrzelona w Nowym Jorku.

Autorka, Lesley-Ann Jones, to uznana i ceniona dziennikarka oraz autorka biografii muzycznych. Tym razem na warsztat wzięła życie Lennona. A w swojej książce opowiada o życiu, miłości, przedwczesnej śmierci i muzycznej spuściźnie muzyka. W związku z tym czytelnicy znajdą tu cały przekrój tego, co przeżywał John. Zarówno w jego życiu zawodowym, jak i osobistym. Śledzi ona bieg wydarzeń, który doprowadził Lennona do przeprowadzki do Nowego Jorku, gdzie został zastrzelony przed swoim domem fatalnej zimowej nocy.

Kto zabił Johna Lennona - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Od jego śmierci mija czterdzieści lat, a fani otrzymują całkiem nowy, wszechstronny portret jednej z najsłynniejszych legend muzyki. Autorce udało się dotrzeć do nowych źródeł i nigdy wcześniej niepublikowanych faktów. Ponadto rozmawiała też z ludźmi, którzy osobiście znali Lennona. Jest to więc zupełnie nowa odsłona i świeże spojrzenie na tę charakterystyczną osobowość.

Przypominam, że książka Kto zabił Johna Lennona jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Tytuł, o którym dziś mowa, znajdziecie tutaj. Koniecznie to sprawdźcie i dajcie znać, czy macie zamiar sięgnąć po tę pozycję.

Przeczytaj także