Kto przeczyta najwięcej latem, czyli ruszył wakacyjny etap Czytelniczych Igrzysk.

igrzyskaNasz konkurs Czytelnicze Igrzyska okazał się wielkim sukcesem! Dziękujemy, że tak chętnie bierzecie w nim udział. Czytanie to coś wspaniałego, dlaczego nie uczynić z tego zajęcia, które i tak towarzyszy nam każdego dnia, szansy na wygranie ciekawych nagród i pochwalenie się innym, jak dużo czytamy? Przy okazji także polecacie ciekawe lektury.

Właśnie ruszył kolejny, trzeci etap Czytelniczych Igrzysk, tym razem letni. Jeżeli jeszcze nie wzięliście w nim udziału, sprawdźcie, co trzeba zrobić. Pamiętajcie, kto przeczyta najwięcej latem, ma szansę na super nagrodę. Oczywiście nie jest to jedyne i decydujące kryterium, liczy się przede wszystkim kreatywność i zaangażowanie!

Kto przeczyta najwięcej latem – czas start

czytanie latemWzięcie udziału w Czytelniczych Igrzyskach to czysta przyjemność i niezwykle proste zadanie. Wystarczy napisać post, w którym znajdą się dwa hasła oznaczone hashtagiem: #CzytelniczeIgrzyska2017 i hashtagiem etapowym, w tym przypadku: #czytamlatem. Do tego dodać zdjęcie książki, którą aktualnie czytacie, podać jej tytuł i oznaczyć, które ma miejsce w ogólnej liczbie przeczytanych przez Was w tym roku książek w odniesieniu do liczby książek, które macie zamiar przeczytać np. 120/400. Wasz post opublikujcie na swoim “wallu” na Facebooku, Instagramie, albo bezpośrednio pod wydarzeniem, które znajdziecie tutaj.

I? I już. 🙂 Wasze zgłoszenie weźmie udział w konkursie. A do wygrania 100 fantastycznych nagród! Oczywiście satysfakcja z czytania jest bezcenna. Nie martwcie się, jeżeli Wasza liczba książek nie jest rekordowa, nagradzamy przede wszystkim najbardziej kreatywne odpowiedzi, i osoby najbardziej zaangażowane w realizację celu.

Kto przeczyta najwięcej latem i zgarnie nagrodę

czytaniePochwalcie się, jaką książkę aktualnie czytacie i jaki jest Wasz cel na ten rok. Wakacje to idealny czas na czytanie i realizację czytelniczych planów. Teraz możecie poszaleć i przy okazji wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Przygotowaliśmy ich aż 100, w tym oczywiście książki, ale także bony rabatowe, TanioKsiążkowe gadżety, w tym kubki i torby. W każdym etapie nagradzamy 25 osób, chociaż w praktyce o wiele więcej.

Czytelnicze Igrzyska to wydarzenie, które ma na celu promowanie czytelnictwa w Polsce, zachęcanie do przeczytania jak największej liczby książek i pobicie swoich rekordów czytelniczych z ubiegłego roku. Dzięki takiej zbiorowej motywacji czytamy więcej, chętniej i polecamy sobie książki. Do tej pory odbyły się dwa etapy igrzysk: #czytamzimą w terminie od 3.01.2017 do 31.03.2017 i #czytamwiosną w terminie od 1.04.2017 do 30.06.2017. Kolejny etap, letni zaczął się 1 lipca, a potrwa do 30 września. Do tej pory otrzymaliśmy blisko 2000 zgłoszeń! Dziękujemy!

Letnie Igrzyska czas zacząć. Czekamy na Wasze rekordy 🙂

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ lub klikając w zdjęcie poniżej. 

igrzyska

 

Przeczytaj także