Księgarnia TaniaKsiazka.pl jest Marką Dekady!

Marka DekadyProgram Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski program promocyjny. Wybiera się w nim najlepsze, cieszące się największym zaufaniem i renomą marki w poszczególnych branżach. W tym roku to między innymi my zdobyliśmy ten tytuł! To nie pierwsze wyróżnienie naszej księgarni na tle innych polskich marek.

Jak zostaliśmy Marką Dekady?

Marka Dekady to wyróżnienie specjalne z okazji jubileuszowej edycji programu Dobra Marka. Aby firma mogła zostać określona tym mianem, zostaje poddana badaniom ekspertów i opinii konsumentów. Pod lupę wzięto m.in.: pozycję rynkową marki i jej siłę, jakość prezentowaną przez dany produkt lub usługę, a także stopień zaufania konsumentów. Badanie przeprowadziła Redakcja Forum Biznesu i Biznes Trendy. Określili wartość, aktywność i rozpoznawalność brandów w poszczególnych kategoriach. Takim właśnie badaniom zostaliśmy poddani i my – księgarnia TaniaKsiazka.pl.

TaniaKsiążka istnieje na rynku od przeszło 13 lat. Nieustannie rozwijamy się i wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów, ponieważ to Wasza opinia jest dla nas najcenniejsza. Podczas minionych lat działalności zaufało nam już ponad milion osób, za co serdecznie dziękujemy. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach i chcemy dalej kontynuować misję szerzenia czytelnictwa. Nadal będziemy dostarczać naszym Klientom moc książkowych dobroci.

Marka Dekady – nominowani

W tym roku wraz z księgarnią TaniaKsiazka.pl w szranki o tytuł Marki Dekady stanęły 24 marki, w tym między innymi Martes, Monnari, Santander Consumer Bank oraz Pepco.

TaniaKsiazka.pl, poza przyznanym tytułem Marka Dekady, ma na swoim koncie wiele branżowych nagród. Zajęliśmy też pierwsze miejsce w rankingu Koszyk Roku 2018. Wyróżnieni zostaliśmy także 1. miejscem w rankingu Gazele Biznesu 2018. Zajęliśmy również 1. miejsce w kategorii „Wybór użytkownika” i 3. w „Multimedia” w Rankingu e-sklepów Ceneo 2018. Dodatkowo odznaczeni zostaliśmy dwoma złotymi medalami w programie Konsumencki Lider Jakości w kategoriach „Internetowe księgarnie wysyłkowe”, a także „Sklepy z tanimi książkami”.

Czy wiecie, że angażujemy się w pomoc społeczną? Przekazujemy część zysku z każdego zrealizowanego zamówienia na rzecz białostockiej Fundacji „Pomóż im”. Od 2013 na rzecz Fundacji przekazaliśmy już 450 000 złotych, a wszystko to było możliwe dzięki Wam!

Dziękujemy za wyróżnienie i zaufanie!

Przeczytaj także