Księga zaklęć i czarów Devin Hunter – dla fanów ezoteryki

14 lipca premierę miała książka, obok której nie może przejść obojętnie żadna współczesna czarownica ani entuzjasta ezoteryki. Jej autor, Devin Hunter, od ponad dwudziestu lat pomaga ludziom z całego świata jako medium i okultysta, a teraz dzieli się swoim doświadczeniem też z polskimi czytelnikami w pełnym magii poradniku: Księga zaklęć i czarów.

Księga zaklęć i czarów - poradnik ezoteryczny

Księga zaklęć i czarów — życie pełne magii

Sztuka magiczna wymaga czegoś więcej niż tylko przyznania, że we wszechświecie istnieją duchowe niuanse.
Osoba ją praktykująca zaczyna je czynnie przeorganizowywać.

Treści, które znajdziecie w Księdze zaklęć i czarów pochodzą z prywatnych materiałów autora. To ponad dwudziestoletnie doświadczenie ezoteryczne Devina Huntera zamknięte w jednej książce. Z powodzeniem mogą po nią sięgnąć i ci, którzy w świecie zaklęć stawiają pierwsze kroki, jak i ci, którzy mają już doświadczenie.

Autor z jednej strony wprowadza w świat, którym rządzą tajemnicze siły. Pisze o tym, jak postawić w nim pierwsze, świadome magicznie kroki oraz stara się wyjaśnić, z czego właściwie zrobiona jest magia.

Z drugiej — skupia się na różnych rodzajach magii, począwszy od magii miłosnej, uzdrawiającej, ochronnej, magii na dobrobyt, na wróżeniu kończąc. Jednocześnie sprawia, że zaczynamy patrzeć na nie z zupełnie innej perspektywy.

Zaklęcia, uroki, rytuały

W poradniku aż roi się od zaklęć, przepisów, uroków i rytuałów. Tym samym Davin daje swoim czytelnikom kompendium pełne zaklęć dotyczących różnych aspektów życia. Dzięki tej książce można przejąć kontrolę nad własnym losem i skupić się na przeznaczeniu.

Obok gotowych magicznych formuł w Księdze zaklęć i czarów znajdziecie też mnóstwo inspiracji, a całość została okraszona pięknymi zdjęciami.

Ten podręcznik to wrota do świata magii rządzonego przez dynamiczne magiczne energie i jasne wskazówki dotyczące tego, w jaki sposób możemy z tych energii korzystać, by żyć jeszcze lepiej i jeszcze pełniej. W końcu — cytując autora:

 czarostwo to nie tylko ścieżka duchowa, ale i forma sztuki.

Magiczny poradnik Devina Huntera, Księgę zaklęć i czasów, możecie w TaniaKsiazka.pl znaleźć w tym miejscu

Przeczytaj także