Książki za 14,90 zł. Puścimy Was z torbami

O tak, dokładnie tak! Puścimy Was z torbami! I to nie byle jakimi torbami, tylko torbami pełnymi książek. 😉 Mimo tego, że ledwie będziecie w stanie je umieść, to jesteśmy pewni, że na Waszych twarzach zagości wielki uśmiech, jak u naszej Rudej  Dlaczego?

Książki za 14,90 zł. Puścimy Was z torbami

Puścimy Was z torbami

Dlatego, że Wasze torby będą pełne książek po 14,90 zł! Wybraliśmy mnóstwo ciekawych i różnorodnych książek i obniżyliśmy ich ceny. Teraz każdą z nich możesz upolować za niecałe piętnaście złotych. Z pewnością znajdziecie wśród nich takie, które z wielką przyjemnością przygarniecie. To nowości, książki pełnowartościowe i wybrane tytuły z naszego outletu. Liczba książek objętych promocją jest ograniczona, więc zapraszamy do buszowania. 😉

Wszystkie książki za 14,90 zł >>

Jak zwykle wybrałam kilka promocyjnych tytułów, na których warto zwiesić oko.

Żona między nami Sarah Pekkanen, Greer Hendricks, Marta Faber (outlet)

Ta książka to wciągający thriller, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje. To książka o byłej żonie, która wkracza w życie ex-męża i jego nowej kobiety, ale czy na pewno jest o tym? Czy faktycznie chodzi o to, że kobieta chce za wszelką rozbić ich związek? A może za jej działaniami kryje się coś jeszcze? Nie bez powodu ta książka znalazła się w ścisłej czołówce bestsellerów „New York Timesa”.

Rdza Jakub Małecki (outlet)

To współczesna powieść napisana z epickim rozmachem.

Życie siedmioletniego Szymona zmienia się z dnia na dzień. Dlatego musi zamieszkać z babcią, kobietą, z którą życie nie obchodziło się łagodnie. Oboje będą próbować zrozumieć siebie nawzajem, żeby nauczyć się żyć razem.

 

Rycerz Siedmiu Królestw George R.R. Martin (outlet)

To zbiór trzech minipowieści, które zostały osadzone w świecie „Pieśni lodu i ognia”.

„Wędrowny rycerz”, „Zaprzysiężony miecz” i „Tajemniczy rycerz” to awanturnicze, pełne rubasznego humoru opowieści o Dunku. Dworskie intrygi, turnieje i zhańbione damy to codzienność młodego rycerza.  Niech ponownie ogarnie Was świat magii Westeros.

Książki po 14,90 zł możecie złapać do 7 marca.

Książki za 14,90 zł. Puścimy Was z torbami

Przeczytaj także