Książki o kobietach na Bliskim i Dalekim Wschodzie do 35% taniej!

orientKochani, z okazji wielkiej premiery fenomenalnej książki Żona mimo woli, postanowiliśmy obdarzyć soczystym rabatem do 35%, książki z motywem orientalnym oraz książki o kobietach na Bliskim Wschodzie. Sprawdźcie, czego jeszcze nie wiecie o tym egzotycznym świecie, który rządzi się prawami trudnymi do zrozumienia dla mieszkańców Europy. Wielu z nas po ich przeczytaniu doceni świat, w którym funkcjonuje na co dzień. Promocja potrwa do 1 sierpnia włącznie. Sprawdźcie, jakie rarytasy można na niej upolować.

żona mimo woliŻona mimo woli Anniki Sharmy to niesamowita opowieść o lekarce, która nie spodziewa się, że spotkanie z przystojnym Amerykaninem odwróci jej świat do góry nogami i sprawi, że zacznie kwestionować rodzinną tradycję i zwyczaj aranżowanych małżeństw.

Książki o kobietach na Bliskim i Dalekim Wschodzie pisane przez Polkę

Perska namiętność to nowość od Laili Shukri. Autorka jest Polką, znawczynią arabskiego świata, piszącą książki pod pseudonimem, prawdopodobnie dlatego, że na stałe mieszka w Zjednoczonych Emiratach Perska namiętnośćArabskich. Jest też żoną jednego z najbogatszych arabskich szejków. Z charakterystyczną dla siebie wnikliwością opowiada o świecie, który obserwuje na co dzień. Perska namiętność to historia Sary, której rodzina zgotowała okrutny los. Dziewczyna nie marzy o niczym innym jak tylko o byciu wolną. Czy kiedy doświadczy tego uczucia jej życie rzeczywiście się zmieni?

Świat, którego nie znamy

u stóp boginiU stóp bogini Divakaruni, Chitry Banerjee to książka już w nieco łagodniejszym tonie. Tutaj poznajemy pewien indyjski, wielopokoleniowy klan kobiet, w którym z matki na córkę przechodzi przede wszystkim pragnienie podążania za głosem serca.

Z kolei Cztery pory roku w afgańskiej wiosce Anny Badkhen to niezwykły reportaż z miejsca, w którym zwykła codzienność zderza się z ciągłym niepokojem o własne bezpieczeństwo, sąsiedztwem talibów i oparami opium.

Sprawdźcie (TUTAJ) naszą orientalną promocję i wybierzcie egzotyczne tytuły dla siebie. Idealnie sprawdzą się na Twojej letniej półce z książkami.

promocja orientalna

 

Przeczytaj także