Książki na Walentynki dla niej!

Książki na Walentynki dla niej to zestawienie, które ułatwi wam poszukiwanie idealnego prezentu. Jeśli jeszcze nie do końca jesteście pewni, co takiego podarować swojej partnerce w ten dzień, przychodzimy z pomocą. Wśród dzisiejszych propozycji znajdziecie coś nawet dla najbardziej wymagającej czytelniczki. Ponieważ jest tu romans współczesny, książka erotyczna, poradnik zdrowotny czy wciągający thriller psychologiczny i powieść obyczajowa. Poza tym każdy z nas wie, że książka to najlepszy i najbardziej uniwersalny prezent dla każdego! Do tego każda z prezentowanych pozycji jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Tym samym nie zwlekamy już ani chwili dłużej i zachęcamy was do zapoznania się z przygotowanym zestawieniem.

Stażystka - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążki na Walentynki dla niej – Stażystka

Marek Skalski właśnie poszukuje stażystki. W tej materii może liczyć na pomoc swojej żony, Ewy Skalskiej, która doskonale zna męża. Tym samym kobieta wie, która kandydatka odpowiednio zaintryguje mężczyznę. Wie, jakie będzie miała włosy i kolor oczu. I wie, że Marek ponownie ją zdradzi. Natomiast Klaudia Neter nie ma żadnych wątpliwości, że staż, o który się stara, jest jej ogromną szansą na lepszą przyszłość. Kiedy dostaje wymarzone stanowisko, bardzo się cieszy. Jednak z czasem odczuwa coraz większy niepokój. Tym samym zostaje uwikłana w niebezpieczny trójkąt, lecz zamierza się z niego wycofać.

Poza tym w Oławie zostaje znalezione ciało jednej z dwóch zaginionych młodych kobiet. A co ciekawe, każda z nich odbywała wcześniej staż u Skalskiego. W związku z tym Klaudia zaczyna bać się o własne życie. Dziewczyna nie ma jednak pojęcia, z której strony może nadejść niebezpieczeństwo.

Książki na Walentynki dla niej – Zaczekaj na miłośćKsiążki na Walentynki dla niej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Klara Horczyńska ma niespełna trzydzieści lat, jest wziętą modelką i szturmem podbija rynek mody. Nagły wyjazd do Paryża okazuje się pasmem sukcesów. Nowe znajomości, udział w pokazach, sesje fotograficzne dla znanych pism z branży. Dobra passa kończy się nieoczekiwanie osobistym dramatem i rozstaniem z ukochanym. Poturbowana przez życie i samotna wraca do Polski. I marzy tylko o tym, aby uciec przed światem i zaszyć się w swoim mieszkaniu. Nie radzi sobie jednak ze stratą i emocjami. W związku z tym o pomoc prosi babcię Anielę. A ta zabiera ją na Podlasie do dworu na Lipowym Wzgórzu, będącego od pokoleń ostoją rodu Horczyńskich.

Zniszcz mnie - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki na Walentynki dla niej – Zniszcz mnie

Barry uchodzi za prawdziwą duszę towarzystwa, ale to tylko pozory. Ponieważ tak naprawdę czuje się samotny i ma wiele kompleksów, które ukrywa pod tatuażami, piercingiem i ekscentryczną fryzurą. Nie jeździ motocyklem i nie zalicza panienek jak jego kumple. Pewnego dnia zauważa tajemniczą nieznajomą, która na jego widok w panice ucieka i gubi swój szkicownik. Tym samym Barry odkrywa, że dziewczyna ma wielki talent i ze zdziwieniem zauważa, że… każdy rysunek przedstawia jego.

Amy, którą wszyscy mają za dziwoląga, chce odzyskać swoją własność. Ma jednak pewien plan, w którym to właśnie Barry może jej pomóc.

Książki na Walentynki dla niej – Śpij, jedz i ruszaj się zgodnie ze swoim rytmem okołodobowymKsiążki na Walentynki dla niej – zobacz na TaniaKsiazka.pl

Czas, w którym jecie, śpicie, ćwiczycie i pracujecie, jest ważniejszy, niż do tej pory mogliście sądzić. Tym samym regulując rytm dnia, zyskacie lepsze życie niemal z dnia na dzień. Proste zasady opisane w tej książce wywołają prawdziwą rewolucję w waszym życiu. Ujarzmienie mocy rytmu okołodobowego pomoże wam osiągnąć wymarzoną wagę, przyczyni się do znacznej poprawy funkcjonowania jelit i wzmocni układ odpornościowy. Poza tym rozjaśni myśli, dzięki czemu będziecie uzyskiwać lepsze wyniki w nauce i pracy. A wszystko to zależy od waszych codziennych wyborów.

Perwersyjny bogacz - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki na Walentynki dla niej – Perwersyjny bogacz

Sabrina Lind szła na tę imprezę z nadzieją, że wydarzy się na niej coś niezwykłego. Oczami wyobraźni ciągle widziała zabójczo przystojnego Westona Kinga. Ale los chciał, że zdarzyło się zupełnie co innego. Do dziś pamięta, jak pewny siebie, dominujący Donovan Kincaid wziął ją podczas tej imprezy. Tak! Zdobył ją Donovan, najlepszy przyjaciel Westona!

Od tego czasu minęło dziesięć lat. Pewnego dnia Sabrina ponownie spotyka Westona. Tym razem mężczyzna zamierza zdobyć ją dla siebie. Proponuje kobiecie pracę w prestiżowej agencji, którą prowadzi wraz z Donovanem. Sabrina staje się obiektem pożądania ich obu. Rozpoczyna się namiętna, gorąca gra, w której ona z pewnością nie będzie tą przegraną.

Książki na Walentynki dla niej – Światło w środku nocy

Główna bohaterka, Alice, czuje się jak wybrakowana wersja samej siebie. Jej szybki ślub z przystojnym Amerykaninem okazał się wielką Światło w środku nocy - kup na TaniaKsiazka.plpomyłką. Ponieważ w domy rządzi teść, który książki inne niż Biblia, uznaje za stratę czasu. Do tego plotkuje o niej całe Baileyville, dlatego że przybyła z dalekiej i równie nudnej Anglii.

Wkrótce w okolicy kobiety otwierają konną bibliotekę, która burzy spokój miasteczka. Na jej czele staje Margery, która brzydzi się hipokryzją. I o zgrozo, ma własne zdanie na każdy temat. Tym samym Alice rusza na dzikie górskie szlaki z lekturami, które wzbudzają kontrowersje. Poza tym oliwy do ognia dolewa fakt, że wśród kobiet zaczyna krążyć zakazana książeczka. Jak twierdzą niektórzy, mąci im w głowach i budzi grzeszne myśli. Choć od Margery różni ją prawie wszystko, Alice odważy się iść za głosem wolności w świecie pełnym zakazów.

Więcej inspirujących pomysłów na walentynkowy prezent znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także