Książki na wakacje w wersji pocket i nie tylko – promocja!

Książki na wakacje w wersji pocket to bardzo praktyczne rozwiązanie. Zajmują mniej miejsca, są lżejsze i tańsze, a dostarczają tyle samo emocji, co „pełnowymiarowe” odpowiedniki. W TaniaKsiazka.pl przygotowaliśmy dla Was promocję, w której znajdziecie powieści idealne na wakacje w wersji kieszonkowej (i nie tylko). Sprawdźcie, jaka lektura wpadnie Wam w oko tego lata!

Książki na wakacje w wersji pocket i nie tylko - promocja!

Książki na wakacje w wersji pocket i nie tylko

Był sobie pies (pocket) W. Bruce Cameron

Był sobie pies W. Bruce Cameron – wersja pocket

Mówi się, że psy mogą żyć kilka razy, jak koty. Bailey skończył właśnie żywot bezdomnego psa, w którym nikt się nim nie interesował, z drugiej strony psiak miał pełną dowolność tego co i kiedy robił.

W nowym wiceleniu Bailey odradza się jako, mały rozbrykany szczeniak, prawdziwe oczko w głowie ośmioletniego chłopca o imieniu Ethan. Bailey po początkowym szoku całkowicie zakochuje się w swojej nowej rodzinie. Okazuje się, że psiak będzie miał do wypełnienia pewną ważną misję…

Linnk do książki: Był sobie pies >>

W cieniu Babiej Góry (pocket) Irena Małysa

W cieniu Babiej Góry Irena Małysa – wersja pocket

Echa jakich opowieści roznosi po górach halny wiatr?

Policjantka Baśka Zajda wraca z Krakowa w rodzinne strony. Nie powiodło jej się w mieście, gdzie została wyrzucona z oddziału wojewódzkiego policji. Kobieta ma nadzieję odreagować niepowodzenie na zbliżającym się wieczorze panieńskim Izy, jej najlepszej przyjaciółki. Nic nie zapowiada tragedii, która rozgrywa się nad ranem, gdy Baśka znajduje ciało Izy.

Co wspólnego ma z morderstwem Artur, były obu przyjaciółek?

Link do książki: W cieniu Babiej Góry (pocket) >>

Ludzie, których spotykamy na wakacjach Emily Henry

Ludzie, których spotykamy na wakacjach Emily Henry

Poppy i Alex to niezwykli przyjaciele – różnią się niemal we wszystkim. Ona kocha ludzi, uwielbia podróże, on mógłby nie wychodzić z mieszkania i nie wypuszczać książki z rąk. Wspólnie spędzili dzieciństwo. Jako dorośli zawsze spędzają razem wakacje.

Dwa lata temu coś się jednak zmieniło, a długoletnia relacja zawisła na włosku. Poppy i Alex decydują się dać sobie ostatnią szansę i jeszcze raz wybrać się we wspólną podróż. Czy dawna serdeczność odżyje?

Link do książki: Ludzie, których spotykamy na wakacjach >>

Książki na wakacje w wersji pocket i nie tylko

Więcej propozycji książek z Wydawnictwa Kobiecego, które świetnie nadadzą się na urlopową lekturę, znajdziecie pod linkiem poniżej:

ZOBACZ POWIEŚCI NA WAKACJE >>

Powieści na wakacje w wersji pocket i nie tylko

 

Zobacz także inne nasze akcje promocyjne:

Przeczytaj także