Książki na mikołajki dla niej!

Nie wiesz, co podarować mamie, babci, córce, siostrze, partnerce albo najlepszej przyjaciółce? Odpowiedź jest prosta! Książka to zawsze dobre rozwiązanie. Literackie opowieści przenoszą w niesamowity świat, pozwalają oderwać się od trosk codzienności i wprowadzają w cudowny nastrój. Dlatego też koniecznie sprawdź książki na mikołajki dla niej i wybierz tę pozycję, która najbardziej wpisze się w gust osoby, którą chcesz obdarować. Wśród prezentowanych dziś książek znajdziecie powieści erotyczne, rozgrzewające do czerwoności. Nie zabraknie też kryminałów, świątecznych opowieści czy takich, gdzie w tle majaczą historyczne wydarzenia.

Książki na mikołajki dla niej – obdaruj ukochaną kobietę!

Bardzo cicha noc - kup na TaniaKsiazka.pl

Bardzo cicha noc Emilia Szelest

Iga z pomocą mocnego alkoholu i najlepszej przyjaciółki Kaśki obmyśla, co zrobić, by raz na zawsze pozbyć się niewiernego męża. Tymczasem Wiktor, który niegdyś był bogatym biznesmenem i rasowym podrywaczem, wychodzi z więzienia po dwóch latach. Kiedy ich drogi się przetną, połączy ich nie tylko gorąca namiętność, ale również zbrodnia.

Intensywne doznania - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Pakiet Intensywne doznania Whitney G.

Bohaterami tej niezwykle popularnej serii zawsze są silni i nieziemsko przystojni mężczyźni, którym trudno się jest oprzeć. W każdej części między bohaterami wyczuwalne jest napięcie i pożądanie. Tym samym czytelniczki otrzymują serię pełną pikantnych szczegółów, która rozpala do czerwoności.

Książki na Mikołajki dla niej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Spełnione życzenie Ada Tulińska

Kaja wychowywała się w sierocińcu i nie ma pojęcia, kim są jej prawdziwi rodzice i dlaczego ją zostawili. Aby dorobić na studia medyczne, podejmuje pracę jako opiekunka do osoby starszej. Tym samym trafia do arystokratycznego dworku pod Krakowem, gdzie ma zajmować się panią Jadwigą. Tam spotyka przystojnego Daniela, syna właściciela dworku, któremu obiecała trzymać się od przystojnego chłopaka z daleka. Tymczasem on najwyraźniej nie zamierza odpuścić. Czy dzięki Danielowi Kaja nie spędzi samotnie zbliżających się świąt?

Książki na Mikołajki dla niej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nie byłaś grzeczna w tym roku Anna Langner

Główna bohaterka za dnia jest skromną basistką, za to wieczorami przemienia się w Mademoiselle D. – bohaterkę serwisu z seks-kamerkami. Cieszy się tam uznaniem wiernych fanów i przyświecają jej dwie zasady: żadnego pokazywania twarzy ani żadnych spotkań w realu. Tymczasem on udaje, że jest spełniony, trwoniąc pieniądze na łatwe przyjemności i traktując ludzi z góry, choć znajduje szczęście w zupełnie czymś innym. Przewrotny los sprawia, że ta dwójka musi spędzić razem Boże Narodzenie.

Malarz dusz - kup na TaniaKsiazka.pl

Malarz dusz Ildefonso Falcones

Jest 1901 rok, Barcelona. Przez miasto przelewa się fala niepokojów społecznych. Ponieważ ubóstwo najbiedniejszych dzielnic kontrastuje wyraźnie z bogactwem dużych, eleganckich alei, wzdłuż których wyrosły już niezwykłe budynki. Symbol nadejścia epoki modernizmu. Bohater książki, Dalmau Sala, syn skazanych na śmierć anarchistów, żyje na granicy dwóch światów. Ponieważ z jednej strony członkowie jego rodziny oraz Emma, kobieta, którą kocha, są zagorzałymi zwolennikami walki o prawa robotników. Tymczasem z drugiej może obracać się w towarzystwie bogatych, dzięki pracy w pracowni ceramiki don Manuela Bello.

Słowik - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Słowik Kristin Hannah

Dwie siostry, Isabelle i Vianne, dzieli wszystko: wiek, okoliczności, w jakich przyszło im dorastać i doświadczenia. Kiedy w 1940 roku do Francji wkracza armia niemiecka, każda z nich rozpoczyna własną niebezpieczną drogę do przetrwania, miłości i wolności. W związku z tym zbuntowana Isabelle dołącza do ruchu oporu, nie zważając na śmiertelne niebezpieczeństwo, jakie ściąga na całą rodzinę. Natomiast opuszczona przez zmobilizowanego męża Vianne musi przyjąć do swego domu wroga. Cena za uratowanie własnego życia i dzieci z czasem staje się dramatycznie wysoka.

Krwawy kwiat - kup na TaniaKsiazka.pl

Krwawy kwiat Louise Boije af Gennäs

Sara pewnego dni poznaje w barze Bellę, która nie dość, że proponuje jej pracę marzeń, to jeszcze oferuje wspólne mieszkanie. Kobiety świetnie się dogadują, więc wszystko zaczyna się powoli układać. Bohaterki jednak nie opuszcza przedziwny lęk. Sara zaczyna mieć wrażenie, że wokół dzieje się zbyt dużo dziwnych rzeczy i spotykają ją niepokojące zbiegi okoliczności. Kiedy do biura dzwoni mężczyzna, który twierdzi, że jest jej ojcem, który zmarł, Sara postanawia się z nim spotkać.

Książki na Mikołajki dla niej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jaskółki z Czarnobyla Morgan Audic

Obecnie przez Prypeć, teren dawnej zony, przetaczają się liczne wycieczki turystyczne. Każdy z odwiedzających jest zafascynowany nuklearnym wysypiskiem postsowieckiego świata. Jednak podczas jednej z takich wycieczek zostaje odnalezione zmasakrowane ciało mężczyzny. Śledztwem w sprawie zajmują się: Aleksander Rybałko, który jako dziecko mieszkał w Prypeci, Josif Melnyk, policjant pracujący od kilku lat w Czarnobylu, a także ornitolog Nina.

Więcej mikołajkowych pomysłów na prezent znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także