Książki na Dzień Kobiet – sprawdzony prezent!

Książki na Dzień Kobiet to sprawdzony prezent dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie do końca wiedzą, czym obdarować swoją partnerkę, mamę, siostrę czy babcię lub przyjaciółkę. Poza tym warto, by również panie przyjrzały się bliżej dzisiejszej liście. W końcu prezent można sprawić sobie samej. Jedno jest pewne. Wśród prezentowanych pozycji znajdziecie coś dla każdego. Ponieważ umieściliśmy tu tytuły z przeróżnych gatunków literackich. Tym samym jest tu poradnik, wciągający thriller, pozycja obyczajowa czy romans współczesny z nutą erotyku. Nie brakuje międzynarodowych hitów, ale także rodzimych bestsellerów. Łączy je jedno – wszystkie propozycje cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek. Sprawdźcie sami!

Stażystka - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążki na Dzień Kobiet – Stażystka

Marek Skalski właśnie poszukuje stażystki. W tej materii może liczyć na pomoc swojej żony, Ewy Skalskiej, która doskonale zna męża. Tym samym kobieta wie, która kandydatka odpowiednio zaintryguje mężczyznę. Wie, jakie będzie miała włosy i kolor oczu. I wie, że Marek ponownie ją zdradzi…

Natomiast Klaudia Neter nie ma żadnych wątpliwości, że staż, o który się stara, jest jej ogromną szansą na lepszą przyszłość. Kiedy dostaje wymarzone stanowisko, bardzo się cieszy. Jednak z czasem odczuwa coraz większy niepokój. Tym samym zostaje uwikłana w niebezpieczny trójkąt, lecz zamierza się z niego wycofać.

Poza tym w Oławie zostaje znalezione ciało jednej z dwóch zaginionych młodych kobiet. A co ciekawe, każda z nich odbywała wcześniej staż u Skalskiego. W związku z tym Klaudia zaczyna bać się o własne życie. Dziewczyna nie ma jednak pojęcia, z której strony może nadejść niebezpieczeństwo.

Książki na Dzień Kobiet – Zrobię dla ciebie wszystkoKsiążki na Dzień Kobiet - kup na TaniaKsiazka.pl

Ewa jest szczęśliwą matką i żoną, prowadzi z mężem pensjonat na Podhalu. Razem wychowują kilkuletnią córeczkę. Nieszczęśliwy wypadek sprawia, że dziewczynka trafia do szpitala. Poczucie winy oraz wstyd nie dają Ewie spokoju. Kobieta uświadamia sobie, że prawda, którą ukrywała przed światem, musi wyjść na jaw.

Czy raz otwarte drzwi do przeszłości da się jeszcze zamknąć? Ile krzywd i ran można wybaczyć w imię miłości?

Seks, nie miłość - kup na TAniaKsiazka.plKsiążki na Dzień Kobiet – Seks, nie miłość

Poznali się na weselu przyjaciół. Nat szybko zauważyła, że przystojny Hunter urządził na nią polowanie. Po mocno zakrapianej imprezie obudzili się w jednym pokoju hotelowym. Kobieta od razu wiedziała, że to typ faceta, który łamie serca i nie angażuje się w poważniejsze związki. Poza tym sama nie szuka miłości, ma wystarczająco dużo problemów po rozwodzie. Dlatego też zdecydowała się pozostawić „łowcę” z fałszywym numerem telefonu.

Dziewięć miesięcy później znów się spotykają. Natalia ponownie próbuje zrobić psikusa zarozumiałemu adoratorowi i podaje mu numer swojej matki. Jednak tym razem Hunter tak łatwo nie da się zbić z tropu. Poza tym ma propozycję nie do odrzucenia.

Książki na Dzień Kobiet – Ocalić życieOcalić życie - kup na TaniaKsiazka.pl

Rok 1942. Do drzwi domu Rzewnickich puka uciekająca przed Niemcami rodzina polskiego pułkownika, która ukrywała okolicznych Żydów. Przerażeni ludzie błagają o schronienie, jednak pomaganie im byłoby dla małżeństwa zbyt niebezpieczne. W związku z tym decydują się na ocalenie dwójki najmłodszych dzieci. Pozostali muszą uciekać. Po jakimś czasie do domu przyjeżdżają Niemcy i zabierają Antoniego Rzewnickiego. Mężczyzna wraca na drugi dzień, ale nie jest już sobą.

Rok 1989. Maria Wysocka mieszka wraz z mężem i córką w Nieckowie pod Tarnowem. Tu się wychowała, tu jest jej miejsce na ziemi. Pewnego dnia otrzymuje jednak list, który wszystko zmienia.Czy kobiecie uda się zwyciężyć z demonami przeszłości? Czy prawda wyzwala, czy niszczy?

Książki na Dzień Kobiet - kup na TaniaKsiazka.plKsiążki na Dzień Kobiet – Idealna rodzina

Główna bohaterka, Anna Sobańska, jest scenarzystką i producentką ulubionego serialu Polaków „Idealna rodzina”, który od lat jest dla widzów niedoścignionym wzorem życia rodzinnego. Za to życie samej Anny całkowicie odbiega od tego wzoru. Ponieważ bez reszty zajęta pracą i karierą kobieta kompletnie nie interesuje się córką, synem i swoim mężem. Poza tym jest też powszechnie znienawidzona przez współpracowników. Nie ma to dla niej jednak żadnego znaczenia – nie szanuje ludzi, nie liczy się z nimi, dla niej ważna jest tylko skuteczność działania.

Jednak już wkrótce życie bohaterki stanie na głowie. Ponieważ pewnego dnia w jej domu zjawiają się dwie główne postacie z jej serialu.

Książki na Dzień Kobiet – Do szczęścia przez łzyDo szczęścia przez łzy - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowe spojrzenie na cierpienie i smutek, jako niezbędne lekcje na drodze do szczęścia. Czy zdarza się, że czujecie przygniatający smutek bez konkretnej przyczyny? Staracie się podejmować nowych wyzwań, aby zapomnieć o cierpieniu, ale w efekcie kończycie z milionem niedokończonych spraw? Często w ciągu dnia walczycie z natłokiem myśli i nieuzasadnionego lęku, przez które trudno wam ruszyć naprzód?

A jeśli to wszystko dzieje się, abyście mogli poczuć prawdziwą radość, miłość i wdzięczność? Zajrzyjcie do najdalszych zakątków duszy i przekonajcie się, że znajdziecie w niej nie tylko przyczyny swoich emocji. Są tam również przede wszystkim rozwiązania, dzięki którym pozbędziecie się blokad w drodze do odczuwania radości.

 

Przeczytaj także