Książki na Dzień Dziadka – sprawdzone tytuły!

Kto, jak nie dziadek, potrafi stworzyć karabin z kawałka drewna? A kiedy popsuje się twoja ulubiona zabawka, to właśnie on doprowadzi ją do stanu używalności. I nawet kiedy coś nabroisz, przymknie na to oko. To właśnie z dziadkiem mamy swoje małe tajemnice i w sekrecie przed babcią robimy czasem rzeczy, które ona nie zawsze pochwala. Zjedzenie dodatkowej paczki chipsów lub cukierka? Nie ma sprawy, tylko nie mów babci. Znacie to? Ponadto wyobraźnia dziadka nie ma ograniczeń i to on potrafi stworzyć scenariusz porywającej zabawy oraz interesującą zabawkę choćby z kilku patyków. W związku z tym książki na Dzień Dziadka to dobry podarunek, by wspomóc jego kreatywność!

Tym razem to wy pomóżcie dziadkowi przenieść się w fascynujący świat fikcji i sprawcie, by przeżył niezapomnianą przygodę. Prezentowane dziś tytuły to popularne hity, które zainteresują nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Koniecznie to sprawdźcie!

Książki na Dzień Dziadka!

Banksterzy - kup na TaniaKsiazka.pl

Banksterzy Adam Guz

Prezes Adam „Siekiera” stawia wyłącznie na bezdusznych, głodnych sukcesu młodych bankierów. Ponieważ to właśnie oni potrafią przekonać nawet najbardziej opornych klientów. W ich sidła szybko wpadają Artur i Mateusz, którzy rozkręcają właśnie własny biznes. Mają plany, rodziny i mnóstwo energii do działania. Jedyne, czego potrzebują, to pieniądze. Jednak już niebawem, niczego nieświadomi kredytobiorcy, wpadają w brutalny mechanizm manipulacji.

Biały Tygrys - kup na TaniaKsiazka.pl

Biały Tygrys Aravind Adiga

W tej książce poznacie Indie, o jakich niewielu wie. Korupcja, prostytucja, bieda, bezprawie, ale też niezmierne bogactwo. Tu biedni nie mogą wejść nawet do supermarketów, a miejsca dla bogatych są im niedostępne. Bohater książki przez siedem nocy opowiada hipnotyzującą, a jednocześnie mroczną historię swojego sukcesu, który osiągnął wyłącznie sprytem i przebiegłością.

Książki na Dzień Dziadka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Wampir z Warszawy Jarosław Molenda

Historia pierwszego seryjnego mordercy w powojennej Warszawie. O „Wampirze” słyszał niemal każdy chociaż raz. Autor przewertował akta IPN, notki milicyjne, protokoły przesłuchań, a także literaturę fachową, dotyczącą przestępstw na tle seksualnym. Tym samym udało się mu stworzyć dokładny, ale i przerażający portret mordercy.

Książki na Dzień Dziadka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Dzielnica cudów Grzegorz Kościesza

Autor odsłania przed czytelnikiem to, co dotąd znane było tylko tym, którzy żyli w latach 80, w czasach późnego PRL-u. Tym samym zabiera czytelnika w pełną niespodzianek podróż do tytułowej dzielnicy, świata pełnego kontrastów. Niebezpieczeństw, a zarazem dziecięcej beztroski, do świata mającego wywołać wiele emocji, tych wesołych i tych smutnych.

W cieniu prawa - kup na TaniaKsiazka.pl

W cieniu prawa Remigiusz Mróz

Galicja, 1909 rok. Mimo złej opinii i niejasnej przeszłości Erik Landecki zostaje przyjęty na czyścibuta w austriackim dworku. Jest przekonany, że los się do niego uśmiechnął. Jednak pierwszej nocy ginie dziedzic rodu, a cień podejrzeń pada na Polaka. Szybko pojawiają się spreparowane dowody. I w związku z tym Erik staje się głównym podejrzanym.

Nurt - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nurt Tom Johnston

Caroline i Audrey opuszczają kampus i zimową porą udają się tysiące kilometrów dalej, do domu. Jednak tylko Audrey cudem dociera na miejsce. Caroline zostaje zamordowana. Dziesięć lat temu w lodowatych wodach rzeki Black Root życie straciła inna młoda kobieta. Do mieszkańców powraca koszmar sprzed lat. A strach jest duży, ponieważ sprawca morderstwa nie został nigdy złapany i najprawdopodobniej mieszka wśród nich do dziś.

Polecamy również serię Wielkie litery, która zawiera lektury przyjazne oku, dzięki większej czcionce, znajdziesz ją o tu.

Przeczytaj także