Książki kucharskie taniej do 40%! Akcja „Zamknij lato w słoiku”

książki kucharskie taniejJesień to czas, kiedy na straganach pojawiają się gruszki, jabłka czy śliwki. Za to do naszego bazarku zawitała dojrzewająca promocja, a w niej książki kucharskie taniej do 40%! Sprawdźcie naszą kategorię Kuchnia, diety i przepisy, którą przeceniliśmy do 19 września w ramach naszej akcji „Zamknij lato w słoiku”.

Książki kucharskie taniej do 40%

Jeśli chcecie opanować sztukę kiszenia to nie ma lepszego nauczyciela niż Sandor Ellix Katz. książki kucharskie taniejJego najnowsza książka Dzika fermentacja rzuca świeże spojrzenie na świat smaków fermentowanych produktów. Autor z entuzjazmem zdradza tajniki swojego fachu i dzieli się rozszerzoną wiedzą na temat fermentacji. Dzięki tej pozycji dowiecie się jak przygotować np. kwas truskawkowy czy afrykańskie piwo z sorgo. Ta książka rozpocznie rewolucję w Waszej kuchni i pokaże Wam jak dostosować tradycyjne receptury do najnowszych trendów.

książki kucharskie taniejPozostajemy w dzikich klimatach, ale przenosimy się do spiżarni. Siergei Boutenko stworzył fenomenalny przewodnik po świecie jadalnych roślin – Dzika spiżarnia, czyli zbieractwo dla początkujących. Syn światowej guru surowego żywienia tłumaczy jak wykorzystać w kuchni rośliny będące w zasięgu naszej ręki, jak brzoza, topola, koniczyna czy nawet trawa! Książka zawiera liczne porady poruszania się po fascynującym i bogatym w nowe smaki świecie jadalnych roślin. Wskazówki Sergeia pomogą Wam identyfikować jadalne rośliny, bezpiecznie je zbierać, a potem konserwować odpowiednimi metodami i przetwarzać je na zdrowe posiłki! Obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą żyć zdrowo i zgodnie z naturą.

Zamknij lato w słoiku – jesień/zima 2017

Zajrzyjcie do naszej kategorii Kuchnia, diety i przepisy przecenionej nawet do 40%! Znajdziecie mnóstwo poradników, które nauczą Was przyrządzać potrawy pełne miłości i barw szczęścia. W ten sposób rozgonicie pochmurną, jesienną aurę!

Listę książek objętych promocją znajdziecie TUTAJ

Nasza pyszna promocja potrwa do 19 września. Częstujcie się!

książki kucharskie taniej

Przeczytaj także