Książki GW Foksal do 60% taniej – złap przed świętami!

Wszechogarniający świąteczny nastrój zawrócił nam w głowie. Tym razem mamy dla Was książki GW Foksal, które są tańsze o nawet 60%! Co prawda śniegu jak na lekarstwo, ale ta promocja może porządnie zmrozić.

Książki GW Foksal do 60% taniej w TaniaKsiążka.pl >>

Książki GW Foksal do 60% taniej – złap przed świętami

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia możesz złapać mnóstwo książek Grupy Wydawniczej Foksal i to nawet o 60% taniej! Wśród różnorodnych propozycji możesz wybrać tytuły, które świetnie sprawdzą się jako prezenty dla młodszych i starszych książkoholików. Możesz też zrobić prezent sobie, czemu nie.

Wśród tańszych produktów znajdziecie książki z niemal wszystkich nurtów literackich. To między innymi: kryminały, literatura piękna, fantastyka, książki dla dzieci i młodzieży. Co więcej, znajdziecie tam nawet kilka planszówek.

Książki GW Foksal do 60% taniej możecie złapać do 16 grudnia. Warto się pośpieszyć, bo liczba produktów jest ograniczona, zatem – kto pierwszy ten lepszy.

Sprawdź książki GW Foksal do 60% tańsze! >>

Jesteś ciekawy, jakie książki upoluję w tej promocji? Oto one:

Patrick Melrose Edward St Aubyn

Na podstawie tej książki powstał świetny miniserial.

To wydanie zawiera wszystkie pięć tomów autobiograficznej serii, która porządnie zamieszała w konserwatywnym środowisku brytyjskiej arystokracji.

To ciężka relacja o dramatycznych doświadczeniach dzieciństwa, o wpadaniu w nałóg narkotykowy i próbach poradzenia sobie nie tylko z uzależnieniem, ale też traumą. Autor opowiada szczerze, bez patosu i użalania się nad sobą. Ponadto narracja charakteryzuje się ironicznym zacięciem.

 

Wyznania buntowniczki Jackie Collins

Ojciec Lucky, po śmierci matki, zaczyna całkowicie kontrolować  życie swoich dzieci. Jednak tę nastolatkę trudno okiełznać.

Piętnastolatka stwierdza, że ma dość życia pod kloszem. Przecież jest już na tyle dorosła, że nawet nie musi wracać do szkoły. Razem z przyjaciółką uciekają i udają się w podróż do Europy. Chcą przeżyć przygodę życia. W ślad za nimi podążają ich ojcowie.

 

 

Królik Franek i problem krótkiego ogonka Marta Krzemińska

To książka z serii czytanek dla starszych przedszkolaków. To książka, która pomaga dziecku w nauce emocji, ich rozpoznawaniu i nazywaniu. To emocje pozytywne i  te, z którymi trudniej sobie poradzić – złość, smutek i strach.

 

 

 

 

Przypominam, że promocja na książki GW Foksal obowiązuje tylko do 16 grudnia.

Książki GW Foksal do 60% taniej w TaniaKsiążka.pl >>

Przeczytaj także