Książki fantasy i science fiction taniej do -35%!

Książki fantasy i science fiction taniej do -35%! Sprawdź >>Bzzz… wprowadzić protokół – książki fantasy i science fiction taniej! Bzzz… przygotować się do oszczędzania! Z okazji premiery nowego filmu Blade Runner 2049 przygotowaliśmy dla Was promocję, która niszczy system. 😉 Teraz wszystkie książki fantasy i science fiction są tańsze nawet do -35%! Promocja potrwa do 13 października.

Książki fantasy i science fiction taniej

Macie ochotę na podróż do alternatywnego świata science fiction pełnego zaawansowanej technologii, robotów i sztucznej inteligencji? W takim razie zajrzyjcie do naszej kategorii książek fantasy i science fiction, która jest przeceniona nawet o 35%!

Blade runner. Czy androidy marzą o elektrycznych owcach - sprawdź książkę >>Akcja książki Blade Runner. Czy androidy marzą o elektrycznych owcach? opowiada o życiu zawodowego łowcy androidów – Ricka Deckarda. Tropi on organiczne androidy, które nielegalnie zbiegły na Ziemię i udają normalnych ludzi. Ściga ich, ponieważ robot musi zabić swojego ludzkiego właściciela, aby przybyć na ziemię. Podejrzanych o bycie androidem poddaje się specjalnemu testowi na empatię, ponieważ roboty pozbawione są uczuć wyższych i tylko je udają. Istota zidentyfikowana jako android jest na miejscu eliminowana za pomocą broni laserowej, a łowca otrzymuje za to wysoką nagrodę pieniężną. Deckard zaczyna wątpić w skuteczność testu na człowieczeństwo, kiedy okazuje się, że nawet ludzie chorzy psychicznie mogą po nim zostać zakwalifikowani jako roboty, a na Ziemi pojawiają się roboty ze wszczepioną pamięcią, które są przekonane o byciu ludzką istotą. Jakby tego było mało policja w San Francisco zostaje zinfiltrowana przez androidy najnowszej generacji, które same polują na łowców androidów.

Bajki robotów - sprawdź książkę >>Oto nowe wydanie jednej z najsłynniejszych książek Stanisława Lema – Bajki robotów. Pisarz połączył w niej baśniowy świat z kosmosem, a księżniczki i czarodziejów zamienił na inteligentne i obdarzone uczuciami roboty. W świecie lemowskich robotów znajdują się nie tylko maszyny wrażliwe i dobre, ale też takie, które chcą narzucić pozostałym swoją wizję rzeczywistości. W ten sposób powstało dzieło, które może być czytane nie tylko przez młodszych czytelników, ale też wymagających miłośników fantastyki i science fiction. To klasyka literatury, którą kupicie teraz w niższej cenie!

Książki fantasy i science fiction w niższej cenie do -35%!

Teraz jest najlepsza okazja żeby udać się w podróż do świat wyobraźni. 😉 Zajrzyjcie do naszej kategorii książek fantasy i science fiction, gdzie znajdziecie mnóstwo bestsellerowych pozycji tańszych nawet o 35%!

Pełna lista książek
objętych promocją znajduje się TUTAJ

Obniżka potrwa do 13 października.

Książki fantasy i science fiction taniej do -35%! Sprawdź >>

Przeczytaj także