Książki dla dzieci do -40%

Zrobiło się już dość ciepło, a z każdym dniem robi się też coraz bardziej zielono. Zatem tegoroczna majówka zapowiada się wspaniale. Na razie jest jeszcze zagadką to, czy będzie równie ciepła, jak zeszłoroczna, jednak myślę, że warto być dobrej myśli. A nawet można już zacząć się do niej przygotowywać, bo w pierwsze majowe dni będziemy mieć mnóstwo czasu na czytanie książek! W swoich ksiażkowych przygotowaniach też koniecznie uwzględnij tych młodszych Czytelników. My właśnie z myślą o nich tuż przed majówką obcięliśmy ceny ksiażek dla dzieci.

Książki dla dzieci do -40% w TaniaKsiazka.pl >>

Złap książki dla dzieci do -40% >>

Wśród książek, które mamy dla Ciebie, z pewnością wybierzesz fantastyczne lektury dla dzieci – tych młodszych i tych starszych. To mnóstwo pięknych i przede wszystkim mądrych historii, które warto poznać. Wszystkie książki dla dzieci tańsze o nawet 40% znajdziesz w tym miejscu.

Jak zawsze wybrałam kilka tytułów, które skradły moje czytelnicze serduszko. Oto one:

Banda Czarnej Frotte - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Banda Czarnej Frotte Justyna Bednarek

Znacie już Niesmowite przygody dziesięciu skarpetek? Tym razem autorka przedstawia dzieciom Czarną Frotte, która podobnie, jak inne skarpetki daje nogę przez dziurę pod pralką. Los chce, że trafia do portu, a następnie na statek piracki. Na naszą samotną bohaterkę czeka niezwykła podróż pełna niebezpiecznych przygód i nowych przyjaźni. Będzie ciekawie i zabawnie!

Wilk, który się zgubił - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Wilk, który się zgubił Rachel Bright

To książka z serii picturebooków od Zielonej Sowy. Bohaterem historii jest mały i jednocześnie bardzo niezależny wilczek. Jest pewien, że zawsze poradzi sobie sam. Jednak kiedy się gubi w mroźną, arktyczną noc, jest przerażony. Uświadamia sobie, że każdy czasami potrzebuje swoich najbliższych.

To pięknie ilustrowana książka, którą pokochają nie tylko dzieci, ale też rodzice.

Jak zdobyć Nagrodę Nobla - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >> Jak zdobyć Nagrodę Nobla, czyli opowieści dla młodych geniuszy Lorna Hendry, Barry Marshall

To książka dla nieco starszych Czytelników, niż dwie poprzednie.

Gdy żądna wiedzy dziesięciolatka przypadkiem trafia na tajne spotkanie noblistów, jeszcze nie wie, że czeka ją niezwykła podróż w czasie. Mary pozna wybitnych naukowców, nauczy się tego, że ciekawe doświadczenia można przeprowadzić nawet w domu.

Promocja na książki dla dzieci trwa do 30 kwietnia.

Książki dla dzieci do -40% w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także