Książki do 9 złotych w TaniaKsiazka.pl

Mamy coś dla oszczędnych książkoholików! Przyznajmy się szczerze, kto z nas nie lubi polować na tanie książki. Nic tak nie cieszy, jak mnóstwo czytania przy minimalnym wkładzie finansowym. 😉 To książki do 9 złotych!

Książki do 9 złotych w TaniaKsiazka.pl >>

Książki do 9 złotych! >>

Mamy dla Was ponad 4000 tytułów i to nie byle jakich! Wśród bezliku książek do 9 złotych z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie! Dlaczego? Ponieważ są wśród nich różnorodne tytuły i wiele z nich wyszło spod pióra znanych i uwielbianych autorów takich jakich, jak: Remigiusz Mróz, Katarzyna Bonda czy Jakub Małecki.

To książki dla każdego: dla dzieci, dorosłych i młodzieży. To beletrystyka, reportaże i poradniki, literatura kobieca, kryminalna, sensacyjna… Zresztą ile można pisać, sami sprawdźcie. Wszystkie książki do 9 złotych znajdziecie w tym miejscu.

A ja jak zawsze, wybrałam kilka promocyjnych tytułów, na które szczególnie warto zwrócić uwagę.

Książki do 9 złotych w TaniaKsiazka.pl >>Wszystkie odcienie pożądania Samantha Young

Gorąca książka od bestsellerowej autorki!

Jo musiała szybko dorosnąć. Od zawsze zajmuje się swoją rodziną. Nie może polegać na matce alkoholiczce i praktycznie sama wychowuje młodszego brata. To dlatego nie może postępować egoistycznie i nie dąży do tego, żeby się zakochać. Dziewczyna poznaje Camerona, przystojnego barmana. Z jednej strony chciałaby mu pozwolić się do siebie zbliżyć, jednak odrzuca jego zainteresowanie… Jednak on jest uparty i nie zamierza odpuścić. Co z tego wyniknie?

Książki do 9 złotych w TaniaKsiazka.pl >>Miasteczko Salem Stephen King (książka w wygodnej wersji pocket)

To kultowy, klasyczny horror mistrza gatunku. Powieść doczekała się już dwóch ekranizacji.

W Salem, prowincjonalnym  amerykańskim miasteczku zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Dzieci i dorośli znikają lub umierają w tajemniczych okolicznościach. Okazuje się, że miasteczko jest nawiedzane przez nadprzyrodzone, złe moce. Grupa śmiałków, na czele z pewnym chłopcem, postanawia stawić im czoła.

Książki do 9 złotych w TaniaKsiazka.pl >>Tupcio Chrupcio. Wizyta u dziadków Eliza Piotrowska

To książeczka dla dzieci z serii o sympatycznej myszce. Tego bohatera pokochało już mnóstwo najmłodszych czytelników. Dlaczego? Bo Tupcio Chrupcio mimo tego, że jest myszką, to tak bardzo przypomina dzieci, więc maluch z łatwością mogą zrozumieć jego przygody. Tym razem bohater tęskni za rodzicami, którzy wyjechali na kilka dni. Jednak dziadkowie, którzy się nim zajmują, nie pozwolą mu się nudzić nawet przez chwilkę.

Wszystkie książki do 9 złotych znajdziecie w tym miejscu. Sama promocja potrwa do 2 kwietnia.

Książki do 9 złotych w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także