Książka Zamrożona – nowość od Nataszy Sochy!

Książka Zamrożona - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Zamrożona to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają też wielbicielki literatury obyczajowej. Powieść jest już dostępna w sprzedaży i zainteresuje wszystkie odbiorczynie, które poszukują ciekawych i nietuzinkowych pozycji z literatury kobiecej. Ponadto warto tutaj wspomnieć, że książki autorki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek i z miejsca stają się bestsellerami. Pisarka zawdzięcza ten sukces połączeniu dobrego poczucia humoru, ciepłej atmosfery, ale i prawdziwie życiowych problemów. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Książka Zamrożona – kilka słów o fabule

Główna bohaterka, Julia, ma czterdzieści dwa lata, trójkę dzieci i jest zwyczajną żoną oraz matką. W związku z tym jej życie to zlepek monotonnych i przewidywalnych rytuałów. Jednak świat Julii staje na głowie, kiedy podsłuchuje rozmowę dwóch kobiet, bez skrępowania opowiadających o pozamałżeńskim życiu seksualnym. Ponieważ bohaterka nie lubi seksu. Uważa, że jej ciało już dawno uległo wyziębieniu. Tym samym trochę wbrew sobie, a trochę z ciekawości, nawiązuje wirtualną przyjaźń na jednym z portali randkowych. Kiedy umawia się na pierwsze spotkanie, rusza domino z tysiąca klocków. Szybko też okazuje się, że tego procesu nie można zatrzymać. Nawet jeśli tak nakazuje rozsądek.

Julia na nowo odkrywa siebie, po raz pierwszy mówi głośno o swoich potrzebach, poznaje własne ciało, siłę dotyku i budzi uśpione pragnienia. Przypomina sobie, że jest kobietą. Dlaczego kobiety czasem zdradzają? Czego szukają? I czego się wstydzą? Jak wiele z nich jest zamrożonych i nieświadomych własnej seksualności? I czy taka historia może zakończyć się happy endem?

Przypominamy, że książka Zamrożona jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i książek dla kobiet. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie twórczość Nataszy Sochy, iż cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem!

Przeczytaj także