Książka Stracony – światowy hit w Polsce!

Książka Stracony - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Stracony już pojawiła się w sprzedaży na polskim rynku. Prezentowana dziś powieść przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi literatury kryminalnej i sensacyjnej. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim fani twórczości Jane Harper, autorki światowych bestsellerów. Ponieważ Stracony to kolejny już hit pisarki, który w błyskawicznym tempie podbija serca czytelników na całym świecie. Poza tym najnowsza publikacja potwierdza jej umiejętności w kreowaniu zagadek i mrocznej atmosfery. Spalone słońcem pustkowia stają się świadkiem odkrywanych powoli tajemnic, jakie ma każda pozornie idealna rodzina. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po najnowszej książce? Koniecznie to sprawdźcie!

Książka Stracony – kilka słów o fabule powieści

Bracia Bright mieszkają trzy godziny jazdy samochodem od siebie. Na australijskim pustkowiu czyni ich to najbliższymi sąsiadami. Nathan i Bub przez kilka miesięcy nie mieli okazji się spotkać. Kiedy jednak ta chwila następuje, nie jest wypełniona radością i nieprzerwanymi rozmowami o życiu. Ponieważ Cameron, trzeci z ich rodzeństwa, leży martwy u ich stóp. Denat prowadził rodzinne gospodarstwo i zostawił żonę, córki oraz matkę. Coś, czego ani Nathan, ani Bub nie są w stanie sobie wyobrazić, sprawiło, że ich brat znalazł się sam na spalonym słońcem pustkowiu.

Na ranczu zmarłego oprócz rodziny mieszkają jeszcze wieloletni pracownicy oraz dwaj zatrudnieni niedawno sezonowcy. W związku z tym, mimo żałoby, Nathan nie może uwolnić się od podejrzeń. Stopniowo odkrywa sekrety, o których jego rodzina wolałaby zapomnieć. Poza tym, jeśli ktoś doprowadził do śmierci Camerona, to nie mógł się ukryć pośrodku niczego. Prawda?

Przypominamy, że prezentowana dziś książka Stracony już pojawiła się w sprzedaży na polskim rynku. Powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu wielbicielowi literatury kryminalnej. Poza tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Jane Harper, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Koniecznie zatem sprawdźcie, co takiego mają w sobie jej książki, iż tak szybko osiągają status międzynarodowych hitów. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także