To nie jest mój mąż – nowość od Rudnickiej!

To nie jest mój mąż - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. To nie jest mój mąż to powieść, która wyszła spod pióra polskiej pisarki, Olgi Rudnickiej. Jej najnowsza publikacja pojawi się w sprzedaży już od 1 września 2020 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom komedii kryminalnych. Znajdziecie tu sporą dawkę czarnego humoru i fabułę, która trzyma w napięciu! Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Przekonajcie się sami, co takiego mają w sobie jej historie, iż w błyskawicznym tempie stają się krajowymi hitami.

To nie jest mój mąż – kilka słów o fabule książki

W najnowszej powieści Rudnickiej czytelnicy znajdą przygody bohaterki, znanej już z historii pt. Oddaj albo giń! Tym razem bibliotekarka Matylda Dominiczak spełnia swoje największe marzenie i w końcu zostaje licencjonowanym, prywatnym detektywem. Jednak jej pierwsze zadanie wcale nie należy do najłatwiejszych. Ponieważ musi uwieść męża klientki i udowodnić jego niewierność. Tymczasem rzekomy wiarołomca nie daje się skusić wdziękom Matyldy. A gdyby tego było mało, już wkrótce znika bez śladu. Pani detektyw ma czterdzieści osiem godzin na to, by go odnaleźć. Natomiast klientka, która zleciła jej misję uwodzenia, nie jest teraz pewna, czy wolałby odzyskać zagubionego małżonka, czy kochanka, który także przepadł jak kamień w wodę.

Wkrótce śledczy Marecki oraz Tomczak odnajdują nad rzeką zwłoki niezidentyfikowanego mężczyzny. To odkrycie skrzyżuje ich drogi z Matyldą, która ma teraz na głowie histeryczną klientkę, wymagającą szefową oraz roztargnionego męża. Zegar tyka, a kolejne napotykane przez nią przeszkody nie ułatwiają doprowadzenia detektywistycznego śledztwa do końca.

Przypominamy, że książka pt. To nie jest mój mąż będzie dostępna w sprzedaży od 1 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom komedii kryminalnych. Jeśli poszukujecie wciągającej i nietuzinkowej opowieści, koniecznie to sprawdźcie! Olga Rudnicka po raz kolejny udowadnia, że nie bez przyczyny jej książki w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów.

Przeczytaj także