Książka Psychopaci – literatura faktu

Książka Psychopaci - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Psychopaci to propozycja, która przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi literatury faktu i reportaży. Tym samym, jeśli poszukujecie ciekawych tytułów z tych gatunków, trafiliście idealnie. Prezentowana dziś pozycja jest już dostępna na polskim rynku i zainteresuje nawet najbardziej wymagających odbiorców.  Warto tutaj dodać, że jej autorem jest psychiatra Stephen Seager, który opowiada o swoich doświadczeniach i pracy w zakładzie psychiatrycznym. Koniecznie to sprawdźcie!

Książka Psychopaci – kilka słów o reportażu

Kiedy psychiatra Stephen Seager rozpoczął pracę w kalifornijskim szpitalu psychiatrycznym Gorman State, nazywanym powszechnie Gomorą, pracował w niejednej tego typu placówce. Mimo to, do tego, co zobaczył, przeżył i z kim miał do czynienia w środku, nie mógł przygotować się w żaden sposób. Poza tym, czy to w ogóle możliwe, by na trudy tego zawodu w ogóle się przygotować? Jak radzić sobie ze stresem, napięciem, a przede wszystkim, tragicznymi i nierzadko mrożącymi krew w żyłach przeżyciami pacjentów? I jakie piętno odciskają na życiu psychiatrów lata spędzone w zakładach zamkniętych?

Książka Seagera to szczera, refleksyjna i porywająca relacja doświadczeń z terapii prowadzonych w Gorman State. Tym samym psychiatra pozwala nam zajrzeć do przerażającego świata zamieszkanego przez najgorszych psychopatów, do którego tylko nieliczni mają wstęp. Szybko okazuje się, że Gorman State to miejsce, w którym panuje niewyobrażalna przemoc.

Pacjenci z problemami natury psychicznej, mordercy, którzy odebrali życie innym. Wszyscy stłoczeni w jednym miejscu, pod okiem nielicznych specjalistów. W związku z tym czytelnicy mają niepowtarzalną okazję spojrzeć za kulisy i dowiedzieć się, jak wygląda praca w takim miejscu. Codzienność lekarzy, którzy muszą mierzyć się z niewyobrażalnymi problemami i nieobliczalnymi przestępcami. To prawdziwa historia, która trzyma w napięciu i szokuje, niczym najmroczniejszy thriller.

Przypominamy, że książka Psychopaci jest już dostępna na polskim rynku . Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu oraz reportaży. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także