Książka Ponad wszystko w okładce filmowej!

Książka Ponad wszystko w okładce filmowej - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Ponad wszystko w okładce filmowej to idealny prezent dla miłośników nie tylko twórczości Yoon, ale również wielbicieli ekranizacji. Zgadza się, od 9 czerwca film na podstawie książki Ponad wszystko można obejrzeć w polskich kinach. Jeśli należycie do grupy tych Czytelników, którzy wolą zobaczyć najpierw film, a dopiero później kupić książkę, to wersja z nową okładką jest idealna właśnie dla Was! Ponadto to również świetny prezent dla kogoś, kto od dłuższego czasu poluje już na tę pozycję, jednak jeszcze z jakichś powodów jej nie nabył. Tak czy inaczej, jesteśmy pewni, że historię autorstwa Nicoli Yoon warto mieć na półce.

Książka Ponad wszystko w okładce filmowej – bestseller New York Timesa

Ci, którzy są na bieżąco z literackimi nowinkami z pewnością wiedzą, że prezentowana przez nas dzisiaj historia, szturmem podbiła bestsellerową listę New York Timesa. W błyskawicznym tempie zdobyła pierwsze miejsce i utrzymywała się tam przez bardzo długi czas. Nic dziwnego, Yoon stworzyła niezwykle poruszającą i przepełnioną emocjami opowieść. Jeśli więc poszukujecie książki, która wzbudzi w Was zaciekawienie oraz wzruszy do łez, trafiliście idealnie.

Główną bohaterką jest siedemnastoletnia Maddy, która zmaga się z nietypową chorobą. Rzadkie schorzenie nie pozwala dziewczynie opuszczać własnego domu. Wszystko, dlatego że niemal każda rzecz z zewnątrz wywołuje u niej reakcję alergiczną i uczuleniową. Takie życie pod kloszem sprawia, że Maddy staje się więźniem własnego losu. Już dawno porzuciła entuzjazm i radość z życia, bo czy może spotkać ją coś nowego i zaskakującego gdy jest zamknięta w czterech ścianach?

Okazuje się jednak, że los potrafi zaskakiwać, a historia nabiera tempa i rumieńców. Wszystko za sprawą Olly’ego, który wprowadził się obok, i którego dziewczyna dostrzega przez okno. Od tej chwili jej monotonne życie staje na głowie. Mimo ograniczeń, jakich musi przestrzegać Maddy dla własnego bezpieczeństwa, jest w stanie zaryzykować. Wkrótce oboje nastolatków dochodzi do wniosku, że ryzyko przez nich podjęte jest warte uczucia, rodzącego się między nimi.

Książkę z okładką filmową znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także