Książka od Kate Hudson – Pretty happy!

Książka od Kate Hudson. Pretty happy - zobacz na TaniaKsiazka.plKsiążka od Kate Hudson to nie lada gratka dla wszystkich fanów sławnej aktorki. Największą sławę przyniosła jej rola w filmie pt. U progu sławy, gdzie wcieliła się w rolę Penny Lane. To właśnie za ten projekt otrzymała Złoty Glob i nominację do Oscara. Widzowie mają również okazję podziwiać ją na deskach teatru. Jednak Hudson pojawia się także często w hollywoodzkich komediach i z tych filmów jest najbardziej znana. Nie jest odkryciem, że aktorka posiada piękną sylwetką, którą niejednokrotnie wyróżniała się na tle swoich koleżanek po fachu. Kate samodzielnie na nią zapracowała, a teraz swoimi sposobami chętnie dzieli się z Czytelniczkami na całym świecie. Okazuje się bowiem, że nie chodzi tylko o to, by dobrze wyglądać. Sztuka polega na tym, by osiągnąć stan zgodności z samą sobą.

Książka od Kate Hudson – gwiazda wielkiego ekranu teraz w Waszych domach

Książka od Kate Hudson pt. Pretty happy na polskim rynku pojawi się 16 lutego 2018 roku. Dzięki niej Czytelniczki będą miały okazję poznać tajemnice wymarzonego wyglądu i dobrego samopoczucia, które zdradzi aktorka. Hudson dzieli się swoją wiedzą na temat tego, jak zachować zdrowie i promienny wygląd i przede wszystkim radość z życia.

Chociaż Kate to gwiazda wielkiego formatu, oprócz sławy niewiele różni ją od zwykłych kobiet. Ona również zmagała się z dietami, morderczymi ćwiczeniami i nieustanną presją bycia lepszą. W końcu postanowiła posłuchać własnego ciała, odkładając na bok nierealne standardy piękna. Bardzo szybko okazało się, że zrozumienie siebie to jedyna droga do tego, by poczuć się piękną i szczęśliwą.

Poradnik, który mamy przyjemność dziś prezentować, jest efektem jej ciężkiej pracy nad sobą. To dziennik, gdzie Czytelniczki znajdą mnóstwo inspiracji, porad i wskazówek. Aktorka dzieli się sprawdzonymi przepisami na oczyszczanie organizmu, zdrowe odżywianie i ćwiczenia, które pomogą wypracować Wam lepszą wersję siebie. Ale Hudson przede wszystkim pokazuje, jak odkryć w sobie świadomą i pewną siebie kobietę.

Przypominamy, że książka od Kate Hudson pt. Pretty happy w sprzedaży pojawi się 16 lutego bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także