Książka Niedopasowani – Samantha Young

Książka Niedopasowani - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Niedopasowani to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek twórczości Samanthy Young. Tym razem pisarka połączyła siły z Kristen Callihan i wspólnie stworzyły naprawdę gorący hit. Książka w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera, zyskując popularność wśród czytelniczek na całym świecie. Prezentowany dziś tytuł jest już dostępny w sprzedaży na polskim rynku. Przypadnie on do gustu wszystkim wielbicielkom literatury erotycznej i romansów współczesnych. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości.

Książka Niedopasowani – kilka słów o fabule

Parker Brown, zatrudniając się w nowej firmie, nawet nie przypuszczała, do czego zmusi ją polityka szefa. Okazało się bowiem, że ceni on sobie ustabilizowane życie osobiste pracowników. W związku z tym bohaterka musi wynająć chłopaka na niby. Na szczęście dość szybko znajduje mężczyznę, który jest idealnym kandydatem na narzeczonego. Inteligentny, wykształcony, a do tego szuka szybkiego zarobku, więc taki układ jest mu bardzo na rękę. Jednak na umówione spotkanie zamiast idealnego kandydata, przychodzi Rhys Morgan. Wysoki, umięśniony, były bokser z niewyparzonym językiem.

Tymczasem Rhys żyje obecnie pod ogromną presją. Ponieważ odkąd zakończył karierę bokserską, próbuje prowadzić podupadającą siłownię. Do tego to na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za młodszego brata. Tym samym pilnuje on Deana, by ten nie zszedł na złą drogę. Chroniąc Deana przed nim samym, Rhys idzie na spotkanie z pewną bogatą snobką, żeby powiedzieć jej, co o tym wszystkim myśli. Szybko jednak okazuje się, że zdesperowana Parker to dla niego idealna szansa. Co prawda pierwsze spotkanie nie wskazywało na to, że się polubią. Jednak jeśli tylko dotrzyma umowy i sprawdzi się jako jej chłopak, zyskają na tym oboje.Ona utrzyma swoją pracę, a on namówi jej szefa, a swojego fana, do sponsorowania siłowni.

Z pozoru prosty i niezobowiązujący układ zaczyna jednak komplikować się z czasem.

Przypominamy, że książka Niedopasowani jest już dostępna na naszym rynku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także